Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty

Kontakt
32-089 Biały Kościół
Krakowska 134
Małopolskie
+48 12 26 23 206
www.thomson24.pl

Grzejniki Thomson heating

O firmie
Grzejniki Thomson heating Grupa Manissa spełnia potrzeby klientów poprzez pozyskiwanie i produkcję wysokiej jakości atrakcyjnych cenowo produktów, zapewniając jednocześnie doskonałą obsługę klienta.
Działamy w Wielkiej Brytanii, Polsce, Turcji i Chinach współpracując z naszymi klientami w Europie, Azji i Ameryce Północnej, w celu osiągnięcia wymiernych korzyści w postaci obniżenia kosztów, rozwoju produktów i zarządzania łańcuchem dostaw.
Zespół Manissy ma ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji i jest w stanie zapewnić konkretne korzyści dla swoich klientów, dla których koszt, innowacyjność i oszczędność energii stanowią obecne lub przyszłe potrzeby.

Manissa jest synonimem wysokiej jakości produktów. Nasze wyroby i zakłady produkcyjne spełniają rygorystyczne standardy jakości i bezpieczeństwa produkcji (ISO9001 2008 i certyfikat CE).

Produkujemy m.in.:
Grzejniki ze stali nierdzewnej i mosiądzu, chromowane, malowane, polerowane.
Grzejnikowe grille i panele, klamry, uchwyty, podłącza, odpowietrzniki, zawory.
Tłoczone, spawane i montowane metalowe części.
Elementy formowane z tworzyw sztucznych.

Manissa posiada 2 zakłady produkujące łazienkowe grzejniki drabinkowe za stali nierdzewnej w Turcji i Chinach. W ciągu ostatnich lat rozwój procesów produkcyjnych w zakresie spawania i polerowania pozwolił osiągnąć najwyższą jakość. Manissa produkuje grzejniki ze stali nierdzewnej dla kilku wiodących marek w Wielkiej Brytanii, jak również pod własną marką Thomson heating.

Manissa to wiodący producent suchych elektrycznych łazienkowych grzejników drabinkowych. W zakładach produkcyjnych skupiamy się na ciągłym doskonaleniu naszych produktów, tak aby zawsze produkować najwyższej jakości grzejniki. Asortyment elektrycznych łazienkowych suchych grzejników drabinkowych obejmuje szereg fascynujących konstrukcji wykonanych ze stali nierdzewnej, co daje im wysokiej jakości unikatowe wykończenie.

Zrównoważony rozwój naszej firmy oraz dbałość o środowisko to wartości którymi kieruje się nasza firma.


Grzejniki malowane, standardowo oferowane są w kolorze białym. Istnieje jednak możliwość zamówienia grzejnika także w innym kolorze. Manissa oferuje grzejniki w ponad stu kolorach z palety RAL, dając możliwość doboru urządzenia np. do koloru płytek czy akcesoriów, a czas realizacji takiego zlecenie nie przekracza 2 tygodni.
Grzejniki, które posiadają możliwość malowania w kolorach palety RAL, na karcie produktu mają dostępny przycisk „paleta RAL” (są to z reguły wszystkie grzejniki białe).

Jeżeli zamawiasz grzejnik w kolorze palety RAL, nie zapomnij wpisać w zamówieniu nr koloru grzejnika (np. RAL 9006, Błyszczący) oraz koloru uchwytów montażowych (standardowo uchwyty są białe, jednak możesz wybrać do grzejnika łazienkowego uchwyty chromowane).

Wszystkie zamieszczone próbki kolorów mają charakter poglądowy. Istnieją różnice w wyświetlaniu próbek w zależności od monitora.
Kolor grzejnika może się nieznacznie różnić od poniższego wzornika ze względów technologicznych oraz z powodu błędnego odwzorowania kolorów na monitorze lub przy wydruku.
Paleta RAL, dostępne kolory grzejników:

http://thomson24.pl/data/i nclude/cms/PaletaRAL6.png


Branże
  • Dom - Meble - Ogród
  • Budownictwo
Lokalizacja firmy
Aby dodać opinię prosimy zalogować się lub zarejestrować
Opinie klientów
Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl