Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty

Blachodachówka

Wyświetleń: 268
2018-10-02
kategoria: Budownictwo;
Dodaj do schowka

Cena: 25.5

Opis:

~~Firma ADA GROUP jest producentem blachodachówki, blach trapezowych, paneli dachowych (blacha na rąbek) oraz płotów betonowych.

Szybki termin realizacji zamówienia w przypadku stalowych pokryć dachowych oraz elewacyjnych – 24 godziny- jest naszym atutem.

Do blachodachówki, blach trapezowych oraz paneli dachowych oferujemy niezbędne obróbki blacharskie.

Blachodachówka rzymska jest eleganckim, trwałym i lekkim pokryciem dachowym. Waga m2 blachodachówki to ok 4,5 kg co oznacza że jest ona około 10-krotnie lżejsza od tradycyjnych dachówek ceramicznych. Blaszane pokrycie nie obciąża nadmiernie konstrukcji budynku.
Dane technniczne
Grubość blachy – 0,50 mm
Wysokość profilu – 350 mm
Szerokość całkowita – 1200 mm
Efektywne krycie – 1110 mm
Długość arkusza – na wymiar
Ilość cynku – Zn 225 – 275 g/m2
Powłoka – poliester, poliester mat


Długość arkusza cięta jest na wymiar pod zamówienie Klienta ograniczając odpad produkcyjny do minimum. Szerokość jest parametrem stałym. Firma ADA GROUP oferuje blachodachówkę w kilkunastu kolorach.

https://www.youtube.com/watch?v=hHsbsBlDUD8

Zapraszamy!
~~Firma ADA GROUP jest producentem blachodachówki, blach trapezowych, paneli dachowych (blacha na rąbek) oraz płotów betonowych. Szybki termin realizacji zamówienia w przypadku stalowych pokryć dachowych oraz elewacyjnych – 24 godziny- jest naszym atutem. Do blachodachówki, blach trapezowych oraz paneli dachowych oferujemy niezbędne obróbki blacharskie. Blachodachówka rzymska jest eleganckim, trwałym i lekkim pokryciem dachowym. Waga m2 blachodachówki to ok 4,5 kg co oznacza że jest ona około 10-krotnie lżejsza od tradycyjnych dachówek ceramicznych. Blaszane pokrycie nie obciąża nadmiernie konstrukcji budynku. Dane technniczne Grubość blachy – 0,50 mm Wysokość profilu – 350 mm Szerokość całkowita – 1200 mm Efektywne krycie – 1110 mm Długość arkusza – na wymiar Ilość cynku – Zn 225 – 275 g/m2 Powłoka – poliester, poliester mat Długość arkusza cięta jest na wymiar pod zamówienie Klienta ograniczając odpad produkcyjny do minimum. Szerokość jest parametrem stałym. Firma ADA GROUP oferuje blachodachówkę w kilkunastu kolorach. https://www.youtube.com/watch?v=hHsbsBlDUD8 Zapraszamy!

Koszt dostawy:

  • Kurier: 0 zł
  • Przesyłka za pobraniem: 0 zł
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: NIE

Formy płatności:

Płatność przy odbiorze
Kupujący pokrywa koszt dostawy
Gwarancja towaru: NIE
Termin zapłaty: 7 Dni

Kontakt

miejscowość: Ołdrzychowice Kłodzkie;
województwo: Dolnośląskie;
tel.: 605-190-199;

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl