Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty

Płot, ogrodzenie betonowe

Wyświetleń: 404
2018-10-02
kategoria: Budownictwo;
Dodaj do schowka

Cena: 105

Opis:

~~PRODUCENT płotów betonowych, słupków do siatki, podmurówek, płyt melioracyjnych - ADA GROUP

Płoty betonowe produkujemy w kolorze naturalnego betonu. Są to wyroby o wysokiej estetyce oraz trwałości. Doskonale nadają się jako ogrodzenia domów jednorodzinnych, posesji, działek oraz obiektów użyteczności publicznej.

Płot betonowy składa się z płyt i słupków. Płyta betonowa ma wymiar 200cm x 50 cm. Wysokość słupków jest zależna od wysokości płotu.
Przęsło (powtarzająca się sekwencja płotu) składa się z 2-5 płyt oraz jednego słupka. Ma zawsze szerokość 2 metrów. Wysokość determinuje ilość płyt.
Minimalna wysokość płotu - 1,0 m. Maksymalna wysokość płotu - 2,5 m.
• Płot o wysokośći 1m: Przęsło: 2 płyty + 1 słupek
• Płot o wysokośći 1,5m: Przęsło: 3 płyt + 1 słupek
• Płot o wysokośći 2,0m: Przęsło: 4 płyty + 1 słupek • Płot o wysokośći 2,5m: Przęsło: 5 płyt + 1 słupek
Możliwe jest wykonanie płotu o wysokości 1,25m, 1,75m oraz 2,25m - do standardowego płotu zostaną dołożone połówki płyt.

Cena uzależniona jest od wysokości płotu.
Cena przęsła zaczyna się już od 105,00 zł.

Dostępne są też płoty dwustronne.
Zapraszamy!
~~PRODUCENT płotów betonowych, słupków do siatki, podmurówek, płyt melioracyjnych - ADA GROUP Płoty betonowe produkujemy w kolorze naturalnego betonu. Są to wyroby o wysokiej estetyce oraz trwałości. Doskonale nadają się jako ogrodzenia domów jednorodzinnych, posesji, działek oraz obiektów użyteczności publicznej. Płot betonowy składa się z płyt i słupków. Płyta betonowa ma wymiar 200cm x 50 cm. Wysokość słupków jest zależna od wysokości płotu. Przęsło (powtarzająca się sekwencja płotu) składa się z 2-5 płyt oraz jednego słupka. Ma zawsze szerokość 2 metrów. Wysokość determinuje ilość płyt. Minimalna wysokość płotu - 1,0 m. Maksymalna wysokość płotu - 2,5 m. • Płot o wysokośći 1m: Przęsło: 2 płyty + 1 słupek • Płot o wysokośći 1,5m: Przęsło: 3 płyt + 1 słupek • Płot o wysokośći 2,0m: Przęsło: 4 płyty + 1 słupek • Płot o wysokośći 2,5m: Przęsło: 5 płyt + 1 słupek Możliwe jest wykonanie płotu o wysokości 1,25m, 1,75m oraz 2,25m - do standardowego płotu zostaną dołożone połówki płyt. Cena uzależniona jest od wysokości płotu. Cena przęsła zaczyna się już od 105,00 zł. Dostępne są też płoty dwustronne. Zapraszamy!

Koszt dostawy:

  • Kurier: 0 zł
  • Przesyłka za pobraniem: 0 zł
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: NIE

Formy płatności:

Płatność przy odbiorze
Kupujący pokrywa koszt dostawy
Gwarancja towaru: NIE
Termin zapłaty: 7 Dni

Kontakt

miejscowość: Ołdrzychowice Kłodzkie;
województwo: Dolnośląskie;
tel.: 605-190-199;

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl