Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty

Mierniki i systemy kontroli gazów.

Wyświetleń: 264
2019-01-10
kategoria: Urządzenia;
Dodaj do schowka

Cena: 0

Opis:

Firma ECO-OZON P.H.U. oferuje mierniki oraz systemy do zastosowań w mieszkaniach i domach prywatnych, oraz przemysłowe systemy monitorowania o dużej możliwości rozbudowy, przeznaczone dla hal produkcyjnych, magazynów, podziemnych garaży i budynków przemysłowych oraz użyteczności publicznej.
W zależności od konfiguracji i użytych sensorów/czujników uzyskujemy możliwość pomiaru szerokiego spektrum gazów, toksycznych, wybuchowych  i tlenu.
Pełna oferta prowadzonej działalności dostępna jest na stronach firmowych www.eco-ozon.pl i www.pomiarspecjalistyczny.pl
Tel. 71/342-26-20, kom.: 502 191 111.
Firma ECO-OZON P.H.U. oferuje mierniki oraz systemy do zastosowań w mieszkaniach i domach prywatnych, oraz przemysłowe systemy monitorowania o dużej możliwości rozbudowy, przeznaczone dla hal produkcyjnych, magazynów, podziemnych garaży i budynków przemysłowych oraz użyteczności publicznej. W zależności od konfiguracji i użytych sensorów/czujników uzyskujemy możliwość pomiaru szerokiego spektrum gazów, toksycznych, wybuchowych  i tlenu. Pełna oferta prowadzonej działalności dostępna jest na stronach firmowych www.eco-ozon.pl i www.pomiarspecjalistyczny.pl Tel. 71/342-26-20, kom.: 502 191 111.

Koszt dostawy:

  • Kurier: 20 zł
  • Przesyłka za pobraniem: 24 zł
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: TAK

Formy płatności:

Wpłata na konto bankowe
Płatność przy odbiorze
Kupujący pokrywa koszt dostawy
Gwarancja towaru: NIE
Termin zapłaty: 7 Dni

Kontakt

miejscowość: Wrocław;
województwo: Dolnośląskie;
tel.: 502191111;

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl