Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty

Panel dachowy, blacha na rąbek

Wyświetleń: 184
2018-10-02
kategoria: Budownictwo;
Dodaj do schowka

Cena: 31

Opis:

~~Firma ADA GROUP jest producentem paneli dachowych (blacha na rąbek), blachodachówki, blach trapezowych oraz płotów betonowych.
Szybki termin realizacji zamówienia w przypadku stalowych pokryć dachowych oraz elewacyjnych – 24 godziny- jest naszym atutem.
Do blachodachówki, blach trapezowych oraz paneli dachowych oferujemy niezbędne obróbki blacharskie.
Blachę na rąbek – panel dachowy oferujemy w dwóch wariantach: Premium i Premium Plus. Jest to eleganckie, trwałe i lekkie pokryciem dachowe. Waga m2 panelu dachowego to ok 4,67 kg, co oznacza, że jest on około 10-krotnie lżejszy od tradycyjnych dachówek ceramicznych. Blaszane pokrycie nie obciąża nadmiernie konstrukcji budynku.
Dane technniczne
Grubość blachy – 0,50 mm
Wysokość rąbka – 25 mm
Szerokość całkowita Panel Premium –  551mm
Efektywne krycie Panel Premium – 520 mm                                                                               
Szerokość całkowita Panel Premium Plus –  341mm
Efektywne krycie Panel Premium Plus – 310 mm                                                                               
Długość arkusza – na wymiar
Ilość cynku – Zn 225 – 275 g/m2
Powłoka – poliester, poliester mat
Minimalny spadek dachu  8°/ 14°

Długość arkusza cięta jest na wymiar pod zamówienie Klienta ograniczając odpad produkcyjny do minimum. Szerokość jest parametrem stałym.
 Firma ADA GROUP Panel dachowy na rąbek  oferuje w kilkunastu kolorach.
Cena 29,90 zł od 50 m2.
Zapraszamy!
~~Firma ADA GROUP jest producentem paneli dachowych (blacha na rąbek), blachodachówki, blach trapezowych oraz płotów betonowych. Szybki termin realizacji zamówienia w przypadku stalowych pokryć dachowych oraz elewacyjnych – 24 godziny- jest naszym atutem. Do blachodachówki, blach trapezowych oraz paneli dachowych oferujemy niezbędne obróbki blacharskie. Blachę na rąbek – panel dachowy oferujemy w dwóch wariantach: Premium i Premium Plus. Jest to eleganckie, trwałe i lekkie pokryciem dachowe. Waga m2 panelu dachowego to ok 4,67 kg, co oznacza, że jest on około 10-krotnie lżejszy od tradycyjnych dachówek ceramicznych. Blaszane pokrycie nie obciąża nadmiernie konstrukcji budynku. Dane technniczne Grubość blachy – 0,50 mm Wysokość rąbka – 25 mm Szerokość całkowita Panel Premium –  551mm Efektywne krycie Panel Premium – 520 mm                                                                                Szerokość całkowita Panel Premium Plus –  341mm Efektywne krycie Panel Premium Plus – 310 mm                                                                                Długość arkusza – na wymiar Ilość cynku – Zn 225 – 275 g/m2 Powłoka – poliester, poliester mat Minimalny spadek dachu  8°/ 14° Długość arkusza cięta jest na wymiar pod zamówienie Klienta ograniczając odpad produkcyjny do minimum. Szerokość jest parametrem stałym.  Firma ADA GROUP Panel dachowy na rąbek  oferuje w kilkunastu kolorach. Cena 29,90 zł od 50 m2. Zapraszamy!

Koszt dostawy:

  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: NIE

Formy płatności:

Płatność przy odbiorze
Kupujący pokrywa koszt dostawy
Gwarancja towaru: NIE
Termin zapłaty: 7 Dni

Kontakt

miejscowość: Ołdrzychowice Kłodzkie;
województwo: Dolnośląskie;
tel.: 605-190-199;

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl