MODUŁ OBUDOWA LAMPY PROJEKTORA MP525P MP575 MP576

Wyświetleń: 46
2018-11-05
kategoria: RTV - AGD;

Cena: 19 zł

Dostępnych 15 z 15 szt.

Cena kup teraz: 19 zł

Ilość:
Do końca: 18 dni sro 05 gru 2018 09:37:08

Witam na mojej aukcji :

ZACHĘCAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ ORAZ KOMENTARZAMI NA KONTACH:

KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-KOMPY)

KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTORYOKAZJE)

KLIKNIJ TUTAJ (TIANDE-OKAZJE)

KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-COMPY)

Kontakt:
Dodatkowych informacji udzielamy pod:

Telefon: 668 481 369 lub 62 580 39 45

E-mail: projektor-kompy@wp.pl

Przedmiotem sprzedaży jest moduł, obudowa lampy do projektorów:

BENQ MP525P MP575 MP576

w obudowie jest zamontowana spalona, uszkodzona lampa

NA TOWAR NIE UDZIELAMY GWARANCJI.

URZĄDZENIE UŻYWANE MOŻE POSIADAĆ NORMALNE ŚLADY UŻYTKOWANIA RYSKI OTARCIA.

POLECAM !!!

S1146

OD DŁUŻSZEGO CZASU ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ

ORAZ SERWISEM POGWARANCYJNYM PROJEKTORÓW

W ZWIĄZKU Z TYM ZAPEWNIAMY

NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OFEROWANEGO SPRZĘTU

MAMY WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW CO WIDAĆ PO NASZYCH KOMENTARZACH.

BĘDĄC NASZYM KLIENTEM MOŻESZ OTRZYMAĆ RABAT NA ZAKUP KOLEJNEGO PRODUKTU.

DO KAŻDEGO ZAKUPU DOŁĄCZAMY PARAGON LUB NA ŻYCZENIE FAKTURĘ

Witam na mojej aukcji : ZACHĘCAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ ORAZ KOMENTARZAMI NA KONTACH: KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-KOMPY) KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTORYOKAZJE) KLIKNIJ TUTAJ (TIANDE-OKAZJE) KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-COMPY) Kontakt: Dodatkowych informacji udzielamy pod: Telefon: 668 481 369 lub 62 580 39 45 E-mail: projektor-kompy@wp.pl --------------------------------------------------------------------- MODUŁ OBUDOWA LAMPY PROJEKTORA MP525P MP575 MP576 Przedmiotem sprzedaży jest moduł, obudowa lampy do projektorów: BENQ MP525P MP575 MP576 w obudowie jest zamontowana spalona, uszkodzona lampa NA TOWAR NIE UDZIELAMY GWARANCJI. URZĄDZENIE UŻYWANE MOŻE POSIADAĆ NORMALNE ŚLADY UŻYTKOWANIA RYSKI OTARCIA. POLECAM !!! S1146 --------------------------------------------------------------------- OD DŁUŻSZEGO CZASU ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ ORAZ SERWISEM POGWARANCYJNYM PROJEKTORÓW W ZWIĄZKU Z TYM ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OFEROWANEGO SPRZĘTU MAMY WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW CO WIDAĆ PO NASZYCH KOMENTARZACH. NA STANIE POSIADAMY KILKASET PROJEKTORÓW JEŚLI NIE ZNALAZŁEŚ NA NASZYCH AUKCJACH MODELU KTÓRY SPEŁNIA TWOJE OCZEKIWANIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAIL BĘDĄC NASZYM KLIENTEM MOŻESZ OTRZYMAĆ RABAT NA ZAKUP KOLEJNEGO PRODUKTU. ZAKUPUJĄC U NAS PRZEDMIOT MOŻESZ LICZYĆ NA RABAT, UPUST PRZY KORZYSTANIU W SERWISIE POGWARANCYJNYM. DO KAŻDEGO ZAKUPU DOŁĄCZAMY PARAGON LUB NA ŻYCZENIE FAKTURĘ REALIZUJEMY OFERTY INDYWIDUALNE, PLACÓWEK EDUKACYJNYCH, SZKOLENIOWYCH ORAZ PRZEDSIĘBIORSTW

  • Poczta Polska: 25 zł
  • Kurier: 15 zł
  • Przesyłka za pobraniem: 20 zł
  • Odbiór osobisty : 0 zł
  • Paczkomat : 12 zł
  • Kurier pobranie : 20 zł
  • Paczkomat pobranie : 25 zł
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: TAK

Płatność przy odbiorze
1