MONITOR LCD BIUROWY DELL 17 NAJTANIEJ STAN OK GW

Wyświetleń: 95
2019-05-07
kategoria: Komputery - Internet - Akcesoria;

Cena: 79.99 zł

Dostępnych 96 z 96 szt.

Cena kup teraz: 79.99 zł

Ilość:
Do końca: 13 dni czw 06 cze 2019 10:59:04

Witam na mojej aukcji :

ZACHĘCAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ ORAZ KOMENTARZAMI NA KONTACH:

KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-KOMPY)

KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTORYOKAZJE)

KLIKNIJ TUTAJ (TIANDE-OKAZJE)

KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-COMPY)

Monitory DELL 17 cali (różne modele) w rewelacyjnej

niskiej cenie + okablowanie gratis.

UWAGA Obniżamy cenę

z 109zł na 79,99zł

Klasa B

Nieprzeciętna linia, wysoka jakość wykonania to jedne z wielu

cech które wyróżniają monitory firmy DELL

KABLE W ZESTAWIE GRATIS

Elegancki monitor LCD firmy Dell z pewnością każdemu przypadnie do gustu!

Niewielkie wymiary oraz niską wagę doceni każdy użytkownik. Doskonale czysty obraz zapewnia wysoki kontrast,

optymalna jasność oraz krótki cza reakcji . Monitor ten

będzie ozdobą każdego biurka, zarówno w domu, jak i w biurze.

Prezentowany na tej aukcji 17-calowy monitor przeznaczony jest dla klientów indywidualnych oraz firm.

Dzięki bogatemu wyposażeniu, funkcjonalnemu wykonaniu, szerokiej możliwości ustawień w menu a także

wysokiej jakości wyświetlanego obrazu każdy użytkownik bedzie zadowolony.

MATRYCA 17"
FORMAT 4:3
OBSŁUGIWANE ROZDZIELCZOŚCI 640x480,
800x600,
1024x768
1280x1024
ODŚWIEŻANIE 56Hz - 76Hz
WEJŚCIA VGA
PODSTAWA W KOMPLECIE
OKABLOWANIE ZASILAJĄCY I SYGNAŁOWY VGA
GWARANCJA 3 miesiące

MONITORY PRZETESTOWANE W PEŁNI SPRAWNE

3 MIESIĄCE GWARANCJI

monitory wysyłane losowo (model) według

aktualnych stanów magazynowych

Monitory klasy B

Obudowa i matryce mogą posiadać plamki, ryski otarcia.

Ponieważ są to urządzenia używane - można

spodziewać się pewnych normalnych śladów użytkowania

w postaci rysek, otarć i tym podobnych śladów na

obudowie wynikających z normalnej eksploatacji sprzętu.

S850

OD DŁUŻSZEGO CZASU ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ

ORAZ SERWISEM POGWARANCYJNYM PROJEKTORÓW

ZWIĄZKU Z TYM ZAPEWNIAMY

NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OFEROWANEGO SPRZĘTU

MAMY WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW CO WIDAĆ PO NASZYCH KOMENTARZACH.

BĘDĄC NASZYM KLIENTEM MOŻESZ OTRZYMAĆ RABAT NA ZAKUP KOLEJNEGO PRODUKTU.

Przed zakupem proszę odwiedzić stronę "O MNIE", aby uniknąć niepotrzebnych problemów.

DO KAŻDEGO ZAKUPU DOŁĄCZAMY PARAGON LUB NA ŻYCZENIE FAKTURĘ

Kontakt:
Dodatkowych informacji udzielę pod:

Telefon: 668 481 369 lub 62 580 39 45

E-mail: projektory-okazje@wp.pl

ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE W OFERCIE POSIADAM KILKASET PROJEKTORÓW

Generated by Allegro module - Copyright © 2013 by addonsPresta.com

Witam na mojej aukcji : ZACHĘCAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ ORAZ KOMENTARZAMI NA KONTACH:       KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-KOMPY)   KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTORYOKAZJE)   KLIKNIJ TUTAJ (TIANDE-OKAZJE)   KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-COMPY)   Monitory DELL 17 cali (różne modele) w rewelacyjnej niskiej cenie + okablowanie gratis.UWAGA Obniżamy cenę z 109zł na 79,99zł Klasa B Nieprzeciętna linia, wysoka jakość wykonania to jedne z wielu     cech które wyróżniają monitory firmy DELL KABLE W ZESTAWIE GRATISElegancki monitor LCD firmy Dell z pewnością każdemu przypadnie do gustu! Niewielkie wymiary oraz niską wagę doceni każdy użytkownik. Doskonale czysty obraz zapewnia wysoki kontrast,optymalna jasność oraz krótki cza reakcji . Monitor ten będzie ozdobą każdego biurka, zarówno w domu, jak i w biurze.       Prezentowany na tej aukcji 17-calowy monitor przeznaczony jest dla klientów indywidualnych oraz firm. Dzięki bogatemu wyposażeniu, funkcjonalnemu wykonaniu, szerokiej możliwości ustawień w menu a także wysokiej jakości wyświetlanego obrazu każdy użytkownik bedzie zadowolony.     MATRYCA 17" FORMAT 4:3 OBSŁUGIWANE ROZDZIELCZOŚCI 640x480, 800x600, 1024x768 1280x1024 ODŚWIEŻANIE 56Hz - 76Hz WEJŚCIA VGA PODSTAWA W KOMPLECIE OKABLOWANIE ZASILAJĄCY I SYGNAŁOWY VGA GWARANCJA 3 miesiące MONITORY PRZETESTOWANE W PEŁNI SPRAWNE 3 MIESIĄCE GWARANCJI monitory wysyłane losowo (model) według aktualnych stanów magazynowych   Monitory klasy B Obudowa i matryce mogą posiadać plamki, ryski otarcia. Ponieważ są to urządzenia używane - można spodziewać się pewnych normalnych śladów użytkowania w postaci rysek, otarć i tym podobnych śladów na obudowie wynikających z normalnej eksploatacji sprzętu.   S850 OD DŁUŻSZEGO CZASU ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ ORAZ SERWISEM POGWARANCYJNYM PROJEKTORÓW  ZWIĄZKU Z TYM ZAPEWNIAMY  NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OFEROWANEGO SPRZĘTU   MAMY WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW CO WIDAĆ PO NASZYCH KOMENTARZACH. BĘDĄC NASZYM KLIENTEM MOŻESZ OTRZYMAĆ RABAT NA ZAKUP KOLEJNEGO PRODUKTU. ZAKUPUJĄC U NAS PRZEDMIOT MOŻESZ LICZYĆ NA RABAT, UPUST PRZY KORZYSTANIU W SERWISIE POGWARANCYJNYM.     Przed zakupem proszę odwiedzić stronę "O MNIE", aby uniknąć niepotrzebnych problemów. DO KAŻDEGO ZAKUPU DOŁĄCZAMY PARAGON LUB NA ŻYCZENIE FAKTURĘ REALIZUJEMY OFERTY INDYWIDUALNE, PLACÓWEK EDUKACYJNYCH, SZKOLENIOWYCH ORAZ PRZEDSIĘBIORSTW     Kontakt: Dodatkowych informacji udzielę pod: Telefon: 668 481 369 lub 62 580 39 45 E-mail: projektory-okazje@wp.pl       ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE W OFERCIE POSIADAM KILKASET PROJEKTORÓW                             Generated by Allegro module - Copyright © 2013 by addonsPresta.com

  • Poczta Polska: 25 zł
  • Kurier: 15 zł
  • Przesyłka za pobraniem: 20 zł
  • Odbiór osobisty : 0 zł
  • Paczkomat : 12 zł
  • Kurier pobranie : 20 zł
  • Paczkomat pobranie : 25 zł
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: TAK

Płatność przy odbiorze
1