ORYGINALNY ZASILACZ ASUS AD59930 9.5V 2.5A Eee PC

Wyświetleń: 78
2019-04-06
kategoria: RTV - AGD;

Cena: 29 zł

Dostępnych 93 z 93 szt.

Cena kup teraz: 29 zł

Ilość:
Do końca: 12 dni pon 06 maj 2019 21:04:01

Witam na mojej aukcji :

ZACHĘCAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ ORAZ KOMENTARZAMI NA KONTACH:

KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-KOMPY)

KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTORYOKAZJE)

KLIKNIJ TUTAJ (TIANDE-OKAZJE)

KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-COMPY)

Kontakt:
Dodatkowych informacji udzielamy pod:

Telefon: 668 481 369 lub 62 580 39 45

E-mail: projektor-kompy@wp.pl

ORYGINALNY ZASILACZ ASUS AD59930 9.5V 2.5A

U NAS KUPUJESZ ORYGINALNY ZASILACZ A NIE ZAMIENNIK

PONAD 90% SPRZEDAWANYCH ZASILACZY TO ZAMIENNIKI NISKIEJ

JAKOŚCI KUPUJĄC PODRÓBKĘ RYZYKUJESZ USZKODZENIE URZĄDZENIA

Parametry techniczne:

Napięcie Wejściowe: 100-240V

Napięcie Wyjściowe: 9.5VDC

Prąd: 2.5 A

Moc: 23 W

Polaryzacja: plus w środku

WTYCZKA

średnica zewnętrzna: 4,8 mm

średnica wewnętrzna: 1,7 mm

ZASILACZE UŻYWANE TESTOWANE W 100% SPRAWNE

ZASILACZ MA ORYGINALNIE ANGIELSKĄ WTYCZKĘ DLATEGO DO KAŻDEJ SZTUKI DOŁĄCZAMY

PRZEJŚCIÓWKĘ NA POLSKIE GNIAZDKA

DOSTĘPNE KOLORY CZARNE I BIAŁE, WYSYŁAMY LOSOWO (jeżeli chcesz określony kolor skontaktuj się z nami)

ZASTOSOWANIE:

Przeznaczony do zasilania:

Eee PC 700
Eee PC 701

Eee PC 701SD

Eee PC 701SDX
Eee PC 900
Eee PC 2G Surf
Eee PC 4G
Eee PC 4G Surf
Eee PC 8G

zasilacz pasuje do wszystkich urządzeń

jeżeli zgadzają się wymiary wtyków oraz napięcie

a prąd pobierany przez urządzenie nie jest większy

niż 2.5 A (może być mniejszy)

w razie wątpliwości służymy radą

Przeznaczony do zasilania:

laptopów

monitorów

i wielu innych urządzeń

W OFERCIE POSIADAMY KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH MODELI ZASILACZY

JEŚLI POTRZEBUJESZ INNEGO ZASILACZA LUB WIĘKSZEJ ILOŚCI

SPRAWDŹ NASZE AUKCJE LUB Z KONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

URZĄDZENIE UŻYWANE MOŻE POSIADAĆ RYSKI I OTARCIA CO NIE WPŁYWA NA JEGO PRACĘ

NA URZĄDZENIE UDZIELAM 30 DNI GWARANCJI

S1335

ORYGINALNY ZASILACZ ASUS AD59930 9.5V 2.5A Eee PC ORYGINALNY ZASILACZ ASUS AD59930 9.5V 2.5A Eee PC ORYGINALNY ZASILACZ ASUS AD59930 9.5V 2.5A Eee PC ORYGINALNY ZASILACZ ASUS AD59930 9.5V 2.5A Eee PC

OD DŁUŻSZEGO CZASU ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ

ORAZ SERWISEM POGWARANCYJNYM PROJEKTORÓW

W ZWIĄZKU Z TYM ZAPEWNIAMY

NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OFEROWANEGO SPRZĘTU

MAMY WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW CO WIDAĆ PO NASZYCH KOMENTARZACH.

BĘDĄC NASZYM KLIENTEM MOŻESZ OTRZYMAĆ RABAT NA ZAKUP KOLEJNEGO PRODUKTU.

DO KAŻDEGO ZAKUPU DOŁĄCZAMY PARAGON LUB NA ŻYCZENIE FAKTURĘ

Witam na mojej aukcji : ZACHĘCAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ ORAZ KOMENTARZAMI NA KONTACH: KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-KOMPY) KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTORYOKAZJE) KLIKNIJ TUTAJ (TIANDE-OKAZJE) KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-COMPY) Kontakt: Dodatkowych informacji udzielamy pod: Telefon: 668 481 369 lub 62 580 39 45 E-mail: projektor-kompy@wp.pl --------------------------------------------------------------------- ORYGINALNY ZASILACZ ASUS AD59930 9.5V 2.5A U NAS KUPUJESZ ORYGINALNY ZASILACZ A NIE ZAMIENNIK PONAD 90% SPRZEDAWANYCH ZASILACZY TO ZAMIENNIKI NISKIEJ JAKOŚCI KUPUJĄC PODRÓBKĘ RYZYKUJESZ USZKODZENIE URZĄDZENIA Parametry techniczne: Napięcie Wejściowe: 100-240V Napięcie Wyjściowe: 9.5VDC Prąd: 2.5 A Moc: 23 W Polaryzacja: plus w środku WTYCZKA średnica zewnętrzna: 4,8 mm średnica wewnętrzna: 1,7 mm ZASILACZE UŻYWANE TESTOWANE W 100% SPRAWNE ZASILACZ MA ORYGINALNIE ANGIELSKĄ WTYCZKĘ DLATEGO DO KAŻDEJ SZTUKI DOŁĄCZAMY PRZEJŚCIÓWKĘ NA POLSKIE GNIAZDKA DOSTĘPNE KOLORY CZARNE I BIAŁE, WYSYŁAMY LOSOWO (jeżeli chcesz określony kolor skontaktuj się z nami) ZASTOSOWANIE: Przeznaczony do zasilania: Eee PC 700Eee PC 701 Eee PC 701SD Eee PC 701SDXEee PC 900Eee PC 2G SurfEee PC 4GEee PC 4G SurfEee PC 8G zasilacz pasuje do wszystkich urządzeń jeżeli zgadzają się wymiary wtyków oraz napięcie a prąd pobierany przez urządzenie nie jest większy niż 2.5 A (może być mniejszy) w razie wątpliwości służymy radą Przeznaczony do zasilania: laptopów monitorów i wielu innych urządzeń W OFERCIE POSIADAMY KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH MODELI ZASILACZY JEŚLI POTRZEBUJESZ INNEGO ZASILACZA LUB WIĘKSZEJ ILOŚCI SPRAWDŹ NASZE AUKCJE LUB Z KONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. URZĄDZENIE UŻYWANE MOŻE POSIADAĆ RYSKI I OTARCIA CO NIE WPŁYWA NA JEGO PRACĘ NA URZĄDZENIE UDZIELAM 30 DNI GWARANCJI S1335 --------------------------------------------------------------------- OD DŁUŻSZEGO CZASU ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ ORAZ SERWISEM POGWARANCYJNYM PROJEKTORÓW W ZWIĄZKU Z TYM ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OFEROWANEGO SPRZĘTU MAMY WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW CO WIDAĆ PO NASZYCH KOMENTARZACH. NA STANIE POSIADAMY KILKASET PROJEKTORÓW JEŚLI NIE ZNALAZŁEŚ NA NASZYCH AUKCJACH MODELU KTÓRY SPEŁNIA TWOJE OCZEKIWANIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAIL BĘDĄC NASZYM KLIENTEM MOŻESZ OTRZYMAĆ RABAT NA ZAKUP KOLEJNEGO PRODUKTU. ZAKUPUJĄC U NAS PRZEDMIOT MOŻESZ LICZYĆ NA RABAT, UPUST PRZY KORZYSTANIU W SERWISIE POGWARANCYJNYM. DO KAŻDEGO ZAKUPU DOŁĄCZAMY PARAGON LUB NA ŻYCZENIE FAKTURĘ REALIZUJEMY OFERTY INDYWIDUALNE, PLACÓWEK EDUKACYJNYCH, SZKOLENIOWYCH ORAZ PRZEDSIĘBIORSTW

  • Poczta Polska: 25 zł
  • Kurier: 15 zł
  • Przesyłka za pobraniem: 20 zł
  • Odbiór osobisty : 0 zł
  • Paczkomat : 12 zł
  • Kurier pobranie : 20 zł
  • Paczkomat pobranie : 25 zł
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: TAK

Płatność przy odbiorze
1