PROJEKTOR RZUTNIK MULTIMEDIALNY EPSON EB-X6 KABLE

Wyświetleń: 72
2019-04-06
kategoria: RTV - AGD;

Cena: 589 zł

Dostępnych 994 z 994 szt.

Cena kup teraz: 589 zł

Ilość:
Do końca: 11 dni pon 06 maj 2019 21:04:01

tel. 668 481 369
tel. 62 580 39 45
email: projektory-okazje@wp.pl
PayU
Zwykły przelew bankowy nr konta:
4612 4069 2811 1100 1048 5315 03
 Kurier
Poczta
InPost
Odbiór osobisty

Witam na mojej aukcji :

ZACHĘCAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ ORAZ KOMENTARZAMI NA KONTACH:

KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-KOMPY)

KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTORYOKAZJE)

KLIKNIJ TUTAJ (TIANDE-OKAZJE)

KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-COMPY)

EPSON EB-X6

Jeżeli zastanawiasz się jaki projektor wybrać zapoznaj się z naszą propozycją. Przedstawimy kilka szczegółów, na które warto zwrócić uwagę żeby dokonać zakupu profesjonalnego projektora i cieszyć się wielkoformatowym dobrej jakości obrazem o naturalnych kolorach.

Można spotkać się z wieloma kuszącymi ofertami

projektorów LED nieznanych firm

o niskiej rozdzielczości, słabej jasności i małej przekątnej.

SPRZEDAJEMY SPRZĘT NAJLEPSZYCH FIRM O

WIELOLETNIEJ TRADYCJI

Najważniejszą rzeczą na którą trzeba zwracać uwagę w projektorach jest jasność (ANSI). Im więcej jasności tym obraz będzie lepszy, mocniejszy i kolory będą żywsze. Można zakupić projektor nowy, nieznanej firmy nawet za 500zł, ale po zakupie jesteśmy rozczarowani. Najczęściej takie rzutniki mają po 30 do 80 ANSI dla porównania zwykła żarówka 15 W ma jasność na poziomie 100 ANSI.

SPRZEDAWANY PROJEKTOR MA

2200 ANSI LUMENÓW

Gwarantuje to Państwu świetny obraz zarówno do zastosowań domowych jak i poważniejszych prezentacji.

Projektor to doskonałe urządzenie przeznaczone do prezentacji szczególnie dla jednostek oświatowych szkół, uczelni, ośrodków szkoleniowych ze względu na bardzo wysokie parametry, wysoką trwałość i estetyczny wygląd urządzenia. Projektor to świetne urządzenie dla lokali, restauracji, pubów, dzięki niemu zapewnicie Państwo rozrywkę swoim klientom i przyciągniecie kolejnych.

Dzięki dołączonemu okablowaniu (kabel zasilający oraz sygnałowy D-SUB)

bez problemu komunikuje się z komputerem, telewizorem,

laptopem czy też konsolami do gier, nie trzeba już nic kupować.

OBSŁUGIWANE ZŁĄCZA:

VGA D-SUB

S-VIDEO

COMPOSITE VIDEO

JEŻELI TWOJE URZĄDZENIE JEST WYPOSAŻONE TYLKO W WYJŚCIE HDMI LUB INNE

NIE WYMIENIONE TUTAJ

NIC STRACONEGO

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS ZAPROPONUJEMY ODPOWIEDNIĄ PRZEJŚCIÓWKĘ

Bardzo istotną rzeczą jest też rozdzielczość jaką posiada projektor.

Im więcej pikseli jest w stanie wyświetlić rzutnik, tym wyraźniejszy będzie obraz i doskonalsze odwzorowanie szczegółów

Dla przykładu w niektórych projektorach ledowych mimo że posiadają WEJŚCIE HDMI i możliwość wyświetlania

obrazu FULL HD to rozdzielczość kształtuje się na poziomie 320 x 240.

Projektor z naszej aukcji może pracować z rozdzielczością 1680 x 1050

DLA PORÓWNANIA ZAMIESZCZAMY TEN SAM OBRAZ W NIŻSZEJ I

WYŻSZEJ ROZDZIELCZOŚCI

RÓŻNICA JEST ZAUWAŻALNA

PROJEKTOR POSIADA TAKIE FUNKCJE JAK:

KEYSTONE (REGULACJA TRAPEZU)

ZOOM

MOŻLIWOŚĆ ODWRÓCENIA OBRAZU

DWA TRYBY PRACY LAMPY

Kolejnym ważnym parametrem jest długość życia lampy która dla tego

modelu wynosi w trybie ECO 4000 godzin.

LAMPY W TYCH PROJEKTORACH MAJĄ LICZBĘ

GODZIN PRZEPRACOWANĄ W ZAKRESIE:

OD 0 DO 300 GODZIN

KOLEJNOŚĆ WYSYŁANIA OD NAJMNIEJSZEGO

PRZEBIEGU LAMPY

Przy użytkowaniu sprzętu po 7 godzin w tygodniu daje to nam

tylko 365 godzin rocznie.

Przy takim użytkowaniu lampa powinna wytrzymać nawet 10 lat.

ŚWIATŁO PALNIKA TRADYCYJNEGO JEST NAJBARDZIEJ ZBLIŻONE DO NATURALNEGO CO GWARANTUJE

ŻYWE I DOBRZE ODWZOROWANE KOLORY

ZDJĘCIA PORÓWNAWCZE POPULARNEGO CHIŃSKIEGO PROJEKTORA LED 48 ANSI LUMENÓW ORAZ PROJEKTORA TRADYCYJNEGO O JASNOŚCI 1200 ANSI

LUMENÓW W JASNYM POMIESZCZENIU

MENU wszystkie opcje są dostępne z klawiatury znajdującej się na urządzeniu.

W skład zestawu wchodzi:

PROJEKTOR

KABEL SYGNAŁOWY VGA

KABEL ZASILAJĄCY

Sprzęt jest używany, może posiadać ryski i otarcia co nie wpływa na jego pracę.

REALNE ZDJĘCIA PRZYKŁADOWEGO URZĄDZENIA MOŻNA OBEJRZEĆ W GALERII.

Dodatkowo udzielamy 30 dni gwarancji.

Każdy projektor ma wyczyszczoną optykę tunele filtry i wentylatory co gwarantuje najwyższą jakość obrazu !!!

Parametry urządzenia:

Współczynnik proporcji 4:3, 5:4, 16:9
Jasność (ANSI Lumeny) 2200 ANSI Lumenów
1750 ANSI Lumenów (EKO)
Kontrast 2000:1
Typ wyświetlacza 0.63" PolySilicon Active Matrix LCD x 3
Rozdzielczość XGA (1024 x 768)
WXGA+ (1680 x 1050)
Optyka F = 1.6 ~ 1.7
f = 18 ~ 22mm
Liczba kolorów 16.77 Millionów
Wymiary (WxHxD) 32.77cm x 9.14cm x 24.38cm
Waga 2.81 kg
Wejścia 1 x RGB D-Sub 15pin
1 x RCA Video
1 x S-Video
2 x RCA Audio
Wyjścia 1 x RGB D-Sub 15pin
Audio 1 x 1W Mono
Sterowanie 1 x USB Typ B
Zasilanie 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz
Pobór mocy 246W
231W (ECO)
3W (Standby)
Hałas 35 dB
28 dB (ECO)
Temperatura pracy 5°C ~ 35°C
Typ lampy 170W UHE
Żywotność lampy 4000 hrs (ECO)
3000 hrs
Przekątna obrazu 76.2cm ~ 889cm
Zoom 1.2
Korekcja trapezu +/- 30 stopni

S571

OD DŁUŻSZEGO CZASU ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ

ORAZ SERWISEM POGWARANCYJNYM PROJEKTORÓW

W ZWIĄZKU Z TYM ZAPEWNIAMY

NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OFEROWANEGO SPRZĘTU

MAMY WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW CO WIDAĆ PO NASZYCH KOMENTARZACH.

BĘDĄC NASZYM KLIENTEM MOŻESZ OTRZYMAĆ RABAT NA ZAKUP KOLEJNEGO PRODUKTU.

Przed zakupem proszę odwiedzić stronę "O MNIE", aby uniknąć niepotrzebnych problemów.

DO KAŻDEGO ZAKUPU DOŁĄCZAMY PARAGON LUB NA ŻYCZENIE FAKTURĘ

Kontakt:
Dodatkowych informacji udzielę pod:

Telefon: 668 481 369 lub 62 580 39 45

E-mail: projektory-okazje@wp.pl

ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE W OFERCIE POSIADAM KILKASET PROJEKTORÓW

Generated by Allegro module - Copyright © 2013 by addonsPresta.com

tel. 668 481 369 tel. 62 580 39 45 email: projektory-okazje@wp.pl PayU Zwykły przelew bankowy nr konta: 4612 4069 2811 1100 1048 5315 03  Kurier Poczta InPost Odbiór osobisty Witam na mojej aukcji : ZACHĘCAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ ORAZ KOMENTARZAMI NA KONTACH:   KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-KOMPY) KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTORYOKAZJE) KLIKNIJ TUTAJ (TIANDE-OKAZJE) KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-COMPY) EPSON EB-X6   Jeżeli zastanawiasz się jaki projektor wybrać zapoznaj się z naszą propozycją. Przedstawimy kilka szczegółów, na które warto zwrócić uwagę żeby dokonać zakupu profesjonalnego projektora i cieszyć się wielkoformatowym dobrej jakości obrazem o naturalnych kolorach. Można spotkać się z wieloma kuszącymi ofertami projektorów LED nieznanych firm o niskiej rozdzielczości, słabej jasności i małej przekątnej. SPRZEDAJEMY SPRZĘT NAJLEPSZYCH FIRM O WIELOLETNIEJ TRADYCJI     Najważniejszą rzeczą na którą trzeba zwracać uwagę w projektorach jest jasność (ANSI). Im więcej jasności tym obraz będzie lepszy, mocniejszy i kolory będą żywsze. Można zakupić projektor nowy, nieznanej firmy nawet za 500zł, ale po zakupie jesteśmy rozczarowani. Najczęściej takie rzutniki mają po 30 do 80 ANSI dla porównania zwykła żarówka 15 W ma jasność na poziomie 100 ANSI. SPRZEDAWANY PROJEKTOR MA 2200 ANSI LUMENÓW Gwarantuje to Państwu świetny obraz zarówno do zastosowań domowych jak i poważniejszych prezentacji. Projektor to doskonałe urządzenie przeznaczone do prezentacji szczególnie dla jednostek oświatowych szkół, uczelni, ośrodków szkoleniowych ze względu na bardzo wysokie parametry, wysoką trwałość i estetyczny wygląd urządzenia. Projektor to świetne urządzenie dla lokali, restauracji, pubów, dzięki niemu zapewnicie Państwo rozrywkę swoim klientom i przyciągniecie kolejnych. Dzięki dołączonemu okablowaniu (kabel zasilający oraz sygnałowy D-SUB) bez problemu komunikuje się z komputerem, telewizorem, laptopem czy też konsolami do gier, nie trzeba już nic kupować. OBSŁUGIWANE ZŁĄCZA: VGA D-SUB S-VIDEO COMPOSITE VIDEO   JEŻELI TWOJE URZĄDZENIE JEST WYPOSAŻONE TYLKO W WYJŚCIE HDMI LUB INNE NIE WYMIENIONE TUTAJ NIC STRACONEGO ZGŁOŚ SIĘ DO NAS ZAPROPONUJEMY ODPOWIEDNIĄ PRZEJŚCIÓWKĘ   Bardzo istotną rzeczą jest też rozdzielczość jaką posiada projektor. Im więcej pikseli jest w stanie wyświetlić rzutnik, tym wyraźniejszy będzie obraz i doskonalsze odwzorowanie szczegółów   Dla przykładu w niektórych projektorach ledowych mimo że posiadają WEJŚCIE HDMI i możliwość wyświetlania obrazu FULL HD to rozdzielczość kształtuje się na poziomie 320 x 240.   Projektor z naszej aukcji może pracować z rozdzielczością 1680 x 1050 DLA PORÓWNANIA ZAMIESZCZAMY TEN SAM OBRAZ W NIŻSZEJ I WYŻSZEJ ROZDZIELCZOŚCI RÓŻNICA JEST ZAUWAŻALNA PROJEKTOR POSIADA TAKIE FUNKCJE JAK: KEYSTONE (REGULACJA TRAPEZU) ZOOM MOŻLIWOŚĆ ODWRÓCENIA OBRAZU DWA TRYBY PRACY LAMPY Kolejnym ważnym parametrem jest długość życia lampy która dla tego modelu wynosi w trybie ECO 4000 godzin.   LAMPY W TYCH PROJEKTORACH MAJĄ LICZBĘ GODZIN PRZEPRACOWANĄ W ZAKRESIE: OD 0 DO 300 GODZIN KOLEJNOŚĆ WYSYŁANIA OD NAJMNIEJSZEGO PRZEBIEGU LAMPY   Przy użytkowaniu sprzętu po 7 godzin w tygodniu daje to nam tylko 365 godzin rocznie. Przy takim użytkowaniu lampa powinna wytrzymać nawet 10 lat.   ŚWIATŁO PALNIKA TRADYCYJNEGO JEST NAJBARDZIEJ ZBLIŻONE DO NATURALNEGO CO GWARANTUJE ŻYWE I DOBRZE ODWZOROWANE KOLORY   ZDJĘCIA PORÓWNAWCZE POPULARNEGO CHIŃSKIEGO PROJEKTORA LED 48 ANSI LUMENÓW ORAZ PROJEKTORA TRADYCYJNEGO O JASNOŚCI 1200 ANSI LUMENÓW W JASNYM POMIESZCZENIU   MENU wszystkie opcje są dostępne z klawiatury znajdującej się na urządzeniu. W skład zestawu wchodzi: PROJEKTOR KABEL SYGNAŁOWY VGA KABEL ZASILAJĄCY   Sprzęt jest używany, może posiadać ryski i otarcia co nie wpływa na jego pracę. REALNE ZDJĘCIA PRZYKŁADOWEGO URZĄDZENIA MOŻNA OBEJRZEĆ W GALERII. Dodatkowo udzielamy 30 dni gwarancji. Każdy projektor ma wyczyszczoną optykę tunele filtry i wentylatory co gwarantuje najwyższą jakość obrazu !!!     Parametry urządzenia:     Współczynnik proporcji 4:3, 5:4, 16:9 Jasność (ANSI Lumeny) 2200 ANSI Lumenów 1750 ANSI Lumenów (EKO) Kontrast 2000:1 Typ wyświetlacza 0.63" PolySilicon Active Matrix LCD x 3 Rozdzielczość XGA (1024 x 768) WXGA+ (1680 x 1050) Optyka F = 1.6 ~ 1.7 f = 18 ~ 22mm Liczba kolorów 16.77 Millionów Wymiary (WxHxD) 32.77cm x 9.14cm x 24.38cm Waga 2.81 kg Wejścia 1 x RGB D-Sub 15pin 1 x RCA Video 1 x S-Video 2 x RCA Audio Wyjścia 1 x RGB D-Sub 15pin Audio 1 x 1W Mono Sterowanie 1 x USB Typ B Zasilanie 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz Pobór mocy 246W 231W (ECO) 3W (Standby) Hałas 35 dB 28 dB (ECO) Temperatura pracy 5°C ~ 35°C Typ lampy 170W UHE Żywotność lampy 4000 hrs (ECO) 3000 hrs Przekątna obrazu 76.2cm ~ 889cm Zoom 1.2 Korekcja trapezu +/- 30 stopni   S571   OD DŁUŻSZEGO CZASU ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ ORAZ SERWISEM POGWARANCYJNYM PROJEKTORÓW W ZWIĄZKU Z TYM ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OFEROWANEGO SPRZĘTU   MAMY WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW CO WIDAĆ PO NASZYCH KOMENTARZACH.   NA STANIE POSIADAMY KILKASET PROJEKTORÓW JEŚLI NIE ZNALAZŁEŚ NA NASZYCH AUKCJACH MODELU KTÓRY SPEŁNIA TWOJE OCZEKIWANIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAIL BĘDĄC NASZYM KLIENTEM MOŻESZ OTRZYMAĆ RABAT NA ZAKUP KOLEJNEGO PRODUKTU. ZAKUPUJĄC U NAS PRZEDMIOT MOŻESZ LICZYĆ NA RABAT, UPUST PRZY KORZYSTANIU W SERWISIE POGWARANCYJNYM.     Przed zakupem proszę odwiedzić stronę "O MNIE", aby uniknąć niepotrzebnych problemów. DO KAŻDEGO ZAKUPU DOŁĄCZAMY PARAGON LUB NA ŻYCZENIE FAKTURĘ     REALIZUJEMY OFERTY INDYWIDUALNE, PLACÓWEK EDUKACYJNYCH, SZKOLENIOWYCH ORAZ PRZEDSIĘBIORSTW     Kontakt: Dodatkowych informacji udzielę pod: Telefon: 668 481 369 lub 62 580 39 45 E-mail: projektory-okazje@wp.pl       ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE W OFERCIE POSIADAM KILKASET PROJEKTORÓW                             Generated by Allegro module - Copyright © 2013 by addonsPresta.com

  • Poczta Polska: 25 zł
  • Kurier: 15 zł
  • Przesyłka za pobraniem: 20 zł
  • Odbiór osobisty : 0 zł
  • Paczkomat : 12 zł
  • Kurier pobranie : 20 zł
  • Paczkomat pobranie : 25 zł
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: TAK

Płatność przy odbiorze
1