ZASILACZ APD DA-36J12 12V 3A WTYCZKA 5.5/2.1

Wyświetleń: 71
2018-12-06
kategoria: RTV - AGD;

Cena: 16.99 zł

Dostępnych 28 z 28 szt.

Cena kup teraz: 16.99 zł

Ilość:
Do końca: 18 dni sob 05 sty 2019 08:33:25

TELEFON
668 481 369
62 580 39 45
EMAIL
projektory-okazje@wp.pl
PayU
Zwykły przelew bankowy nr konta:
4612 4069 2811 1100 1048 5315 03
KURIER
POCZTA POLSKA
INPOST
ODBIÓR OSOBISTY

Witam na mojej aukcji :

ZACHĘCAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ ORAZ KOMENTARZAMI NA KONTACH:

KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-KOMPY)

KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTORYOKAZJE)

KLIKNIJ TUTAJ (TIANDE-OKAZJE)

KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-COMPY)

SOLIDNE MARKOWE

ZASILACZE IMPULSOWE DC 12V 3A 36W

U NAS KUPUJESZ ORYGINALNY ZASILACZ A NIE ZAMIENNIK

PONAD 90% SPRZEDAWANYCH ZASILACZY TO ZAMIENNIKI NISKIEJ

JAKOŚCI KUPUJĄC PODRÓBKĘ RYZYKUJESZ USZKODZENIE URZĄDZENIA

Parametry techniczne:

Napięcie Wejściowe: 100-240V

Napięcie Wyjściowe: 12V DC

Prąd: 3 A

Moc: 36 W

Polaryzacja: plus w środku

WTYCZKA

średnica zewnętrzna: 5,5 mm

średnica wewnętrzna: 2,1 mm

ZASILACZ SPRZEDAWANY BEZ KABLA ZASILAJĄCEGO (2PIN)

KABEL MOŻNA KUPIĆ TUTAJ

ZASILACZE UŻYWANE TESTOWANE W 100% SPRAWNE

ZASTOSOWANIE:

Przeznaczony do zasilania:

zasilacz pasuje do wszystkich urządzeń

jeżeli zgadzają się wymiary wtyków oraz napięcie

a prąd pobierany przez urządzenie nie jest większy

niż 3 A (może być mniejszy)

w razie wątpliwości służymy radą

Przeznaczony do zasilania:

kamer

monitorów

taśm led

urządzeń sieciowych

dysków zewnętrznych

anten

skanerów

i wielu innych urządzeń

W OFERCIE POSIADAMY KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH MODELI

ZASILACZY

JEŚLI POTRZEBUJESZ INNEGO ZASILACZA LUB WIĘKSZEJ ILOŚCI

SPRAWDŹ NASZE AUKCJE LUB Z KONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

NA TOWAR UDZIELAMY 30 DNI GWARANCJI.

URZĄDZENIE UŻYWANE MOŻE POSIADAĆ NORMALNE ŚLADY UŻYTKOWANIA RYSKI OTARCIA.

POLECAM !!!

S1402

OD DŁUŻSZEGO CZASU ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ

ORAZ SERWISEM POGWARANCYJNYM PROJEKTORÓW

W ZWIĄZKU Z TYM ZAPEWNIAMY

NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OFEROWANEGO SPRZĘTU

MAMY WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW CO WIDAĆ PO NASZYCH KOMENTARZACH.

BĘDĄC NASZYM KLIENTEM MOŻESZ OTRZYMAĆ RABAT NA ZAKUP KOLEJNEGO PRODUKTU.

DO KAŻDEGO ZAKUPU DOŁĄCZAMY PARAGON LUB NA ŻYCZENIE FAKTURĘ

Kontakt:
Dodatkowych informacji udzielę pod:

Telefon: 668 481 369 lub 62 580 39 45

E-mail: projektory-okazje@wp.pl

ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE W OFERCIE POSIADAM KILKASET PROJEKTORÓW

Generated by Allegro module - Copyright © 2013 by addonsPresta.comGenerated by Allegro module - Copyright © 2013 by addonsPresta.com
TELEFON 668 481 369 62 580 39 45 EMAIL projektory-okazje@wp.pl PayUZwykły przelew bankowy nr konta:4612 4069 2811 1100 1048 5315 03 KURIER POCZTA POLSKA INPOST ODBIÓR OSOBISTY Witam na mojej aukcji : ZACHĘCAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ ORAZ KOMENTARZAMI NA KONTACH: KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-KOMPY) KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTORYOKAZJE) KLIKNIJ TUTAJ (TIANDE-OKAZJE) KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-COMPY) SOLIDNE MARKOWE ZASILACZE IMPULSOWE DC 12V 3A 36W U NAS KUPUJESZ ORYGINALNY ZASILACZ A NIE ZAMIENNIK PONAD 90% SPRZEDAWANYCH ZASILACZY TO ZAMIENNIKI NISKIEJ JAKOŚCI KUPUJĄC PODRÓBKĘ RYZYKUJESZ USZKODZENIE URZĄDZENIA Parametry techniczne: Napięcie Wejściowe: 100-240V Napięcie Wyjściowe: 12V DC Prąd: 3 A Moc: 36 W Polaryzacja: plus w środku WTYCZKA średnica zewnętrzna: 5,5 mm średnica wewnętrzna: 2,1 mm ZASILACZ SPRZEDAWANY BEZ KABLA ZASILAJĄCEGO (2PIN) KABEL MOŻNA KUPIĆ TUTAJ ZASILACZE UŻYWANE TESTOWANE W 100% SPRAWNE ZASTOSOWANIE: Przeznaczony do zasilania: zasilacz pasuje do wszystkich urządzeń jeżeli zgadzają się wymiary wtyków oraz napięcie a prąd pobierany przez urządzenie nie jest większy niż 3 A (może być mniejszy) w razie wątpliwości służymy radą Przeznaczony do zasilania: kamer monitorów taśm led urządzeń sieciowych dysków zewnętrznych anten skanerów i wielu innych urządzeń W OFERCIE POSIADAMY KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH MODELI ZASILACZY JEŚLI POTRZEBUJESZ INNEGO ZASILACZA LUB WIĘKSZEJ ILOŚCI SPRAWDŹ NASZE AUKCJE LUB Z KONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. NA TOWAR UDZIELAMY 30 DNI GWARANCJI. URZĄDZENIE UŻYWANE MOŻE POSIADAĆ NORMALNE ŚLADY UŻYTKOWANIA RYSKI OTARCIA. POLECAM !!! S1402 OD DŁUŻSZEGO CZASU ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ ORAZ SERWISEM POGWARANCYJNYM PROJEKTORÓW  W ZWIĄZKU Z TYM ZAPEWNIAMY  NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OFEROWANEGO SPRZĘTU   MAMY WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW CO WIDAĆ PO NASZYCH KOMENTARZACH.    NA STANIE POSIADAMY KILKASET PROJEKTORÓW JEŚLI NIE ZNALAZŁEŚ NA NASZYCH AUKCJACH MODELU KTÓRY SPEŁNIA TWOJE OCZEKIWANIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAIL BĘDĄC NASZYM KLIENTEM MOŻESZ OTRZYMAĆ RABAT NA ZAKUP KOLEJNEGO PRODUKTU. ZAKUPUJĄC U NAS PRZEDMIOT MOŻESZ LICZYĆ NA RABAT, UPUST PRZY KORZYSTANIU W SERWISIE POGWARANCYJNYM.     DO KAŻDEGO ZAKUPU DOŁĄCZAMY PARAGON LUB NA ŻYCZENIE FAKTURĘ REALIZUJEMY OFERTY INDYWIDUALNE, PLACÓWEK EDUKACYJNYCH, SZKOLENIOWYCH ORAZ PRZEDSIĘBIORSTW Kontakt: Dodatkowych informacji udzielę pod: Telefon: 668 481 369 lub 62 580 39 45 E-mail: projektory-okazje@wp.pl   ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE W OFERCIE POSIADAM KILKASET PROJEKTORÓW   Generated by Allegro module - Copyright © 2013 by addonsPresta.comGenerated by Allegro module - Copyright © 2013 by addonsPresta.com

  • Poczta Polska: 25 zł
  • Kurier: 15 zł
  • Przesyłka za pobraniem: 20 zł
  • Odbiór osobisty : 0 zł
  • Paczkomat : 12 zł
  • Kurier pobranie : 20 zł
  • Paczkomat pobranie : 25 zł
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: TAK

Płatność przy odbiorze
1