PROJEKTOR RZUTNIK MULTIMEDIALNY EPSON EMP-X5e PILO

Wyświetleń: 114
2018-12-06
kategoria: RTV - AGD;

Cena: 439 zł

Dostępnych 99 z 99 szt.

Cena kup teraz: 439 zł

Ilość:
Do końca: 18 dni sob 05 sty 2019 08:33:25

Witam na mojej aukcji :

ZACHĘCAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ ORAZ KOMENTARZAMI NA KONTACH:

KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-KOMPY)

KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTORYOKAZJE)

KLIKNIJ TUTAJ (TIANDE-OKAZJE)

KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-COMPY)

Kontakt:
Dodatkowych informacji udzielamy pod:

Telefon: 668 481 369 lub 62 580 39 45

E-mail: projektor-kompy@wp.pl

EPSON EMP-X5e

Jeżeli zastanawiasz się jaki projektor wybrać zapoznaj się z naszą propozycją. Przedstawimy kilka szczegółów, na które warto

zwrócić uwagę żeby dokonać zakupu profesjonalnego projektora

i cieszyć się wielkoformatowym dobrej jakości obrazem o naturalnych kolorach.

Można spotkać się z wieloma kuszącymi ofertami projektorów LED nieznanych firm

o niskiej rozdzielczości, słabej jasności i małej przekątnej.

SPRZEDAJEMY SPRZĘT NAJLEPSZYCH FIRM O WIELOLETNIEJ

TRADYCJI

Najważniejszą rzeczą na którą trzeba zwracać uwagę w projektorach jest

jasność (ANSI). Im więcej jasności tym obraz będzie lepszy, mocniejszy i kolory

będą żywsze. Można zakupić projektor nowy, nieznanej firmy nawet za 500zł, ale

po zakupie jesteśmy rozczarowani. Najczęściej takie rzutniki mają po 30 do 8

ANSI dla porównania zwykła żarówka 15 W ma jasność na poziomie 100 ANSI.

SPRZEDAWANY PROJEKTOR MA 2200 ANSI

Gwarantuje to Państwu świetny obraz zarówno do zastosowań

domowych jak i poważniejszych prezentacji.

Projektor to doskonałe urządzenie przeznaczone do prezentacji szczególnie dla jednostek oświatowychszkół, uczelni, ośrodków szkoleniowych ze względu na bardzo wysokie parametry, wysoką trwałość i estetyczny wygląd urządzenia.Projektor to świetne urządzenie dla lokali, restauracji, pubów, dzięki niemu zapewnicie Państwo rozrywkę swoim klientom i przyciągniecie kolejnych.

Dzięki dołączonemu okablowaniu (kabel zasilający oraz sygnałowy D-SUB) bez problemu komunikuje się z komputerem, telewizorem, laptopem czy też konsolami do gier, nie trzeba już nic kupować.

OBSŁUGIWANE ZŁĄCZA:

VGA D-SUB

S-VIDEO

COMPOSITE VIDEO

JEŻELI TWOJE URZĄDZENIE JEST WYPOSAŻONE TYLKO W WYJŚCIE HDMI LUB INNE

NIE WYMIENIONE TUTAJ NIC STRACONEGO

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS ZAPROPONUJEMY ODPOWIEDNIĄ PRZEJŚCIÓWKĘ

Bardzo istotną rzeczą jest też rozdzielczość jaką posiada projektor.

Im więcej pikseli jest w stanie wyświetlić rzutnik, tym wyraźniejszy będzie obraz i doskonalsze odwzorowanie szczegółów

Dla przykładu w niektórych projektorach ledowych mimo że posiadają WEJŚCIE HDMI i możliwość wyświetlania

obrazu FULL HD to rozdzielczość kształtuje się na poziomie 320 x 240.

Projektor z naszej aukcji może pracować z rozdzielczością 1024 x 768

DLA PORÓWNANIA ZAMIESZCZAMY TEN SAM OBRAZ W NIŻSZEJ I

WYŻSZEJ ROZDZIELCZOŚCI RÓŻNICA JEST ZAUWAŻALNA

MAKSYMALNA PRZEKĄTNA OBRAZU JAKĄ MOŻE WYŚWIETLIĆ TEN PROJEKTOR TO

300 CALI CZYLI PONAD 7 METRÓW

PROJEKTOR POSIADA TAKIE FUNKCJE JAK:

KEYSTONE (REGULACJA TRAPEZU)

ZOOM

MOŻLIWOŚĆ ODWRÓCENIA OBRAZU

Kolejnym ważnym parametrem jest długość życia lampy która dla tego

modelu wynosi w trybie ECO 4000 godzin.

LAMPY W TYCH PROJEKTORACH MAJĄ PRZEPRACOWANE DO 400 GODZIN

Przy użytkowaniu sprzętu po 7 godzin w tygodniu daje to nam

tylko 365 godzin rocznie.

Łatwo policzyć że lampa powinna wytrzymać kilka lat.

ŚWIATŁO PALNIKA TRDYCYJNEGO JEST NAJBARDZIEJ ZBLIŻONE DO NATURALNEGO CO GWARANTUJE

ŻYWE I DOBRZE ODWZOROWANE KOLORY

ZDJĘCIA PORÓWNAWCZE POPULARNEGO CHIŃSKIEGO PROJEKTORA LED 48 ANSI LUMENÓW

ORAZ TRADYCYJNEGO O JASNOŚCI 1200 ANSI LUMENÓW

W JASNYM POMIESZCZENIU

MENU wszystkie opcje są z pilota.

W skład zestawu wchodzi:

PROJEKTOR

KABEL SYGNAŁOWY VGA

KABEL ZASILAJĄCY

PILOT

Sprzęt jest używany, może posiadać ryski i otarcia co nie wpływa na jego pracę.

REALNE ZDJĘCIA URZĄDZENIA MOŻNA OBEJRZEĆ W GALERII.

Dodatkowo udzielamy 30 dni gwarancji.

Każdy projektor ma wyczyszczoną optykę tunele filtry i wentylatory co gwarantuje najwyższą jakość obrazu !!!

Proporcje obrazu 4:3 (Native)
Jasność (ANSI) 2200 ANSI lumenów (tryb normalny)
1750 ANSI lumenów (tryb Eco)
Współczynnik kontrastu 400:1
Typ wyświetlacza 0.63 "polisilikonowy TFT LCD x 3
Rozdzielczość (Native / Max) XGA (1024 x 768)
Kompatybilność wideo NTSC, NTSC 4.43, PAL, PAL-M, PAL-N, PAL 60, SECAM
Obiektyw F = 1,6
f = 18.4 ~ 22.12mm
Liczba kolorów 16,7 mln kolorów
Wymiary (SxWxG) 12.9in. x 4.3in. x 9.6in.
(32.77cm x 10.92cm x 24.38cm)
Waga2,72 kg
Wejścia 1 x Composite
1 x Komponent
1 x S-Video
1 x RGB
1 x RCA
Wyjścia 1 x RGB
1 x RCA
Audio 1 x 1W głośnik monofoniczny
Kontrola 1 x USB
Głośność 35 dB (High Brightness)
28 dB (Low Jasność)
Temperatury pracy 41 ° C ~ 95 ° C (5 ° C ~ 35 ° C)
Wilgotność pracy 20 ~ 80%
Typ lampy 170W UHE
Żywotność lampy 3000 godzin (High Brightness)
4000 godzin (Low Jasność)
Odległość projekcji 2.8ft. ~ 39.8ft. (0,85 m ~ 12.13m)
Tryb projekcji Przód, tył, sufit
Wielkość ekranu (przekątna) 30in. ~ 300in. (76.2cm ~ 762 cm)
Zoom optyczny 1,6:1
Korekcja efektu trapezowego w pionie + / - 30 stopni
Równomierność jasności 90%

S1088

PROJEKTOR RZUTNIK MULTIMEDIALNY EPSON EMP-X5e PILOT PROJEKTOR RZUTNIK MULTIMEDIALNY EPSON EMP-X5e PILOT PROJEKTOR RZUTNIK MULTIMEDIALNY EPSON EMP-X5e PILOT PROJEKTOR RZUTNIK MULTIMEDIALNY EPSON EMP-X5e PILOT PROJEKTOR RZUTNIK MULTIMEDIALNY EPSON EMP-X5e PILOT PROJEKTOR RZUTNIK MULTIMEDIALNY EPSON EMP-X5e PILOT PROJEKTOR RZUTNIK MULTIMEDIALNY EPSON EMP-X5e PILOT PROJEKTOR RZUTNIK MULTIMEDIALNY EPSON EMP-X5e PILOT PROJEKTOR RZUTNIK MULTIMEDIALNY EPSON EMP-X5e PILOT PROJEKTOR RZUTNIK MULTIMEDIALNY EPSON EMP-X5e PILOT PROJEKTOR RZUTNIK MULTIMEDIALNY EPSON EMP-X5e PILOT

OD DŁUŻSZEGO CZASU ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ

ORAZ SERWISEM POGWARANCYJNYM PROJEKTORÓW

W ZWIĄZKU Z TYM ZAPEWNIAMY

NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OFEROWANEGO SPRZĘTU

MAMY WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW CO WIDAĆ PO NASZYCH KOMENTARZACH.

BĘDĄC NASZYM KLIENTEM MOŻESZ OTRZYMAĆ RABAT NA ZAKUP KOLEJNEGO PRODUKTU.

DO KAŻDEGO ZAKUPU DOŁĄCZAMY PARAGON LUB NA ŻYCZENIE FAKTURĘ

Witam na mojej aukcji : ZACHĘCAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ ORAZ KOMENTARZAMI NA KONTACH: KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-KOMPY) KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTORYOKAZJE) KLIKNIJ TUTAJ (TIANDE-OKAZJE) KLIKNIJ TUTAJ (PROJEKTOR-COMPY) Kontakt: Dodatkowych informacji udzielamy pod: Telefon: 668 481 369 lub 62 580 39 45 E-mail: projektor-kompy@wp.pl --------------------------------------------------------------------- EPSON EMP-X5e Jeżeli zastanawiasz się jaki projektor wybrać zapoznaj się z naszą propozycją. Przedstawimy kilka szczegółów, na które warto zwrócić uwagę żeby dokonać zakupu profesjonalnego projektora i cieszyć się wielkoformatowym dobrej jakości obrazem o naturalnych kolorach. Można spotkać się z wieloma kuszącymi ofertami projektorów LED nieznanych firm o niskiej rozdzielczości, słabej jasności i małej przekątnej. SPRZEDAJEMY SPRZĘT NAJLEPSZYCH FIRM O WIELOLETNIEJ TRADYCJI Najważniejszą rzeczą na którą trzeba zwracać uwagę w projektorach jest jasność (ANSI). Im więcej jasności tym obraz będzie lepszy, mocniejszy i kolory będą żywsze. Można zakupić projektor nowy, nieznanej firmy nawet za 500zł, ale po zakupie jesteśmy rozczarowani. Najczęściej takie rzutniki mają po 30 do 8 ANSI dla porównania zwykła żarówka 15 W ma jasność na poziomie 100 ANSI. SPRZEDAWANY PROJEKTOR MA 2200 ANSI Gwarantuje to Państwu świetny obraz zarówno do zastosowań domowych jak i poważniejszych prezentacji. Projektor to doskonałe urządzenie przeznaczone do prezentacji szczególnie dla jednostek oświatowychszkół, uczelni, ośrodków szkoleniowych ze względu na bardzo wysokie parametry, wysoką trwałość i estetyczny wygląd urządzenia.Projektor to świetne urządzenie dla lokali, restauracji, pubów, dzięki niemu zapewnicie Państwo rozrywkę swoim klientom i przyciągniecie kolejnych. Dzięki dołączonemu okablowaniu (kabel zasilający oraz sygnałowy D-SUB) bez problemu komunikuje się z komputerem, telewizorem, laptopem czy też konsolami do gier, nie trzeba już nic kupować. OBSŁUGIWANE ZŁĄCZA: VGA D-SUB S-VIDEOCOMPOSITE VIDEO JEŻELI TWOJE URZĄDZENIE JEST WYPOSAŻONE TYLKO W WYJŚCIE HDMI LUB INNE NIE WYMIENIONE TUTAJ NIC STRACONEGO ZGŁOŚ SIĘ DO NAS ZAPROPONUJEMY ODPOWIEDNIĄ PRZEJŚCIÓWKĘ Bardzo istotną rzeczą jest też rozdzielczość jaką posiada projektor. Im więcej pikseli jest w stanie wyświetlić rzutnik, tym wyraźniejszy będzie obraz i doskonalsze odwzorowanie szczegółów Dla przykładu w niektórych projektorach ledowych mimo że posiadają WEJŚCIE HDMI i możliwość wyświetlania obrazu FULL HD to rozdzielczość kształtuje się na poziomie 320 x 240. Projektor z naszej aukcji może pracować z rozdzielczością 1024 x 768 DLA PORÓWNANIA ZAMIESZCZAMY TEN SAM OBRAZ W NIŻSZEJ I WYŻSZEJ ROZDZIELCZOŚCI RÓŻNICA JEST ZAUWAŻALNA MAKSYMALNA PRZEKĄTNA OBRAZU JAKĄ MOŻE WYŚWIETLIĆ TEN PROJEKTOR TO 300 CALI CZYLI PONAD 7 METRÓW PROJEKTOR POSIADA TAKIE FUNKCJE JAK: KEYSTONE (REGULACJA TRAPEZU) ZOOM MOŻLIWOŚĆ ODWRÓCENIA OBRAZU Kolejnym ważnym parametrem jest długość życia lampy która dla tego modelu wynosi w trybie ECO 4000 godzin. LAMPY W TYCH PROJEKTORACH MAJĄ PRZEPRACOWANE DO 400 GODZIN Przy użytkowaniu sprzętu po 7 godzin w tygodniu daje to nam tylko 365 godzin rocznie.Łatwo policzyć że lampa powinna wytrzymać kilka lat. ŚWIATŁO PALNIKA TRDYCYJNEGO JEST NAJBARDZIEJ ZBLIŻONE DO NATURALNEGO CO GWARANTUJE ŻYWE I DOBRZE ODWZOROWANE KOLORY ZDJĘCIA PORÓWNAWCZE POPULARNEGO CHIŃSKIEGO PROJEKTORA LED 48 ANSI LUMENÓW ORAZ TRADYCYJNEGO O JASNOŚCI 1200 ANSI LUMENÓW W JASNYM POMIESZCZENIU MENU wszystkie opcje są z pilota. W skład zestawu wchodzi: PROJEKTOR KABEL SYGNAŁOWY VGA KABEL ZASILAJĄCYPILOT Sprzęt jest używany, może posiadać ryski i otarcia co nie wpływa na jego pracę. REALNE ZDJĘCIA URZĄDZENIA MOŻNA OBEJRZEĆ W GALERII. Dodatkowo udzielamy 30 dni gwarancji. Każdy projektor ma wyczyszczoną optykę tunele filtry i wentylatory co gwarantuje najwyższą jakość obrazu !!! Proporcje obrazu 4:3 (Native) Jasność (ANSI) 2200 ANSI lumenów (tryb normalny) 1750 ANSI lumenów (tryb Eco) Współczynnik kontrastu 400:1 Typ wyświetlacza 0.63 "polisilikonowy TFT LCD x 3 Rozdzielczość (Native / Max) XGA (1024 x 768) Kompatybilność wideo NTSC, NTSC 4.43, PAL, PAL-M, PAL-N, PAL 60, SECAM Obiektyw F = 1,6 f = 18.4 ~ 22.12mm Liczba kolorów 16,7 mln kolorów Wymiary (SxWxG) 12.9in. x 4.3in. x 9.6in. (32.77cm x 10.92cm x 24.38cm) Waga2,72 kg Wejścia 1 x Composite 1 x Komponent 1 x S-Video 1 x RGB 1 x RCA Wyjścia 1 x RGB 1 x RCA Audio 1 x 1W głośnik monofoniczny Kontrola 1 x USB Głośność 35 dB (High Brightness) 28 dB (Low Jasność) Temperatury pracy 41 ° C ~ 95 ° C (5 ° C ~ 35 ° C) Wilgotność pracy 20 ~ 80% Typ lampy 170W UHE Żywotność lampy 3000 godzin (High Brightness) 4000 godzin (Low Jasność) Odległość projekcji 2.8ft. ~ 39.8ft. (0,85 m ~ 12.13m) Tryb projekcji Przód, tył, sufit Wielkość ekranu (przekątna) 30in. ~ 300in. (76.2cm ~ 762 cm) Zoom optyczny 1,6:1 Korekcja efektu trapezowego w pionie + / - 30 stopni Równomierność jasności 90% S1088 --------------------------------------------------------------------- OD DŁUŻSZEGO CZASU ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ ORAZ SERWISEM POGWARANCYJNYM PROJEKTORÓW W ZWIĄZKU Z TYM ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OFEROWANEGO SPRZĘTU MAMY WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW CO WIDAĆ PO NASZYCH KOMENTARZACH. NA STANIE POSIADAMY KILKASET PROJEKTORÓW JEŚLI NIE ZNALAZŁEŚ NA NASZYCH AUKCJACH MODELU KTÓRY SPEŁNIA TWOJE OCZEKIWANIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAIL BĘDĄC NASZYM KLIENTEM MOŻESZ OTRZYMAĆ RABAT NA ZAKUP KOLEJNEGO PRODUKTU. ZAKUPUJĄC U NAS PRZEDMIOT MOŻESZ LICZYĆ NA RABAT, UPUST PRZY KORZYSTANIU W SERWISIE POGWARANCYJNYM. DO KAŻDEGO ZAKUPU DOŁĄCZAMY PARAGON LUB NA ŻYCZENIE FAKTURĘ REALIZUJEMY OFERTY INDYWIDUALNE, PLACÓWEK EDUKACYJNYCH, SZKOLENIOWYCH ORAZ PRZEDSIĘBIORSTW

  • Poczta Polska: 25 zł
  • Kurier: 15 zł
  • Przesyłka za pobraniem: 20 zł
  • Odbiór osobisty : 0 zł
  • Paczkomat : 12 zł
  • Kurier pobranie : 20 zł
  • Paczkomat pobranie : 25 zł
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: TAK

Płatność przy odbiorze
1