Przetwornica napięcia SINUS-600 DUO (12V-24V/230V/600W) VOLT POLSKA

Wyświetleń: 42
2018-10-01
kategoria: Motoryzacja;

Cena: 329 zł

Dostępnych 1 z 1 szt.

Cena kup teraz: 329 zł

O mnie: pryc (11)
Do końca: 14 dni sro 31 paź 2018 20:36:00

PRZED ZAKUPEM ZAJRZYJ DO NASZEGO PORADNIKA I UPEWNIJ SIĘ,ŻE WYBRAŁEŚ ODPOWIEDNIĄ PRZETWORNICĘ - KLIKNIJ TUTAJ PRZETWORNICA NAPIĘCIA SINUS-600 DUO (12V-24V/230V/600W) VOLT POLSKA Seria przetwornic napięcia sinus DUO służy do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 12V i 24V. Doskonale sprawdza się w miejscach gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do sieci energetycznej. Może być również z powodzeniem wykorzystana jako awaryjne źródło energii dla urządzeń wymagających ciągłego zasilania, takich jak na przykład piece i pompy CO. Cechą odróżniającą przetwornice sinus od klasycznych prostych przetwornic AC/DC, jest wytwarzanie na wyjściu napięcia przemiennego o przebiegu sinusoidalnym, identycznego jak to w sieci energetycznej. Umożliwia to zasilanie urządzeń wyposażonych w silniki elektryczne i transformatory, takich jak elektronarzędzia, pompy i sprzęt AGD małej mocy. Proste, tanie przetwornice wytwarzają w rzeczywistości napięcie o przebiegu prostokątnym, nazywane czasami błędnie "sinusoidą modyfikowaną". Napięcie takie nie nadaje się do zasilania urządzeń o charakterze indukcyjnym lub pojemnościowym i może spowodować ich uszkodzenie. ZALETY Automatyczny wentylator do chłodzenia przetwornicy z czujnikiem temperatury Aluminiowa obudowa która skutecznie odprowadza ciepło Niski pobór prądu w trybie jałowym Alarm rozładowania akumulatora Kabel połączeniowy do klemy akumulatora MOŻLIWOŚĆ PODŁACZENIA DO AKUMULATORA 12V LUB 24V NAJWAŻNIEJSZE CECHY Moc ciągła do 300W Moc impulsowa 600W Napięcie wejściowe: 12V lub 24V Napięcie wyjściowe: 230V±10 50Hz±0.5 Przebieg napięcia: Czysty SINUS Przystosowana do pracy na 12V i 24V Gwarancja: Volt Polska 24 miesiące ZASTOSOWANIE Urządzenia RTV (telewizory, tunery, hi-fi, dvd) Urządzenia AGD (lodówki, mikrofalówki, blendery, opiekacze) Elektronarzędzia (wiertarki, szlifierki) Zasilanie ładowarek (smartfony, tablety, telefony, laptopy, gps-y) Pompy, sprężarki (wody, ciepła, klimatyzatory) Urządzenia biurowe (drukarki, faksy, komputery, monitory) ZABEZPIECZENIA Zabezpieczenie przed włączeniem odwrotnej polaryzacji Zabezpieczenie przed spadkiem napięcia Zabezpieczenie przed przeciążeniem Zabezpieczenie przed zwarciem Zabezpieczenie przed przegrzaniem PRZYBLIŻONY CZAS PRACY URZĄDZENIA

  • Kurier: 18 zł
  • Przesyłka za pobraniem: 55 zł
  • Odbiór osobisty : 0 zł
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: NIE

Gwarancja towaru: NIE
Termin zapłaty: 14 Dni

sprzedawca: pryc (11);