Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty


Precyzyjne czyszczenie laserem

Wyświetleń: 160
2019-06-09
kategoria: Pozostałe;
Dodaj do schowka

Cena: do uzgodnienia

Opis:

Firma ALC Photonics oferuje usługi czyszczenia precyzyjnego za pomocą lasera.
 
Nasza usługa jest bezinwazyjna. Specjalizujemy się w czyszczeniu małych elementów, broni, różnych mechanizmów, części maszyn, elementów ozdobnych itp. Możemy również wyczyścić trudno dostępne miejsca. Laser świetnie radzi sobie ze smarem olejem, lakierami,  resztkami farby.  Po procesie czyszczenia elementy można bezproblemowo spawać, zgrzewać i kleić.
 
Laser jest bardzo czuły, główny celem czyszczenia laserowego jest czyszczenie bez żadnych uszkodzeń.
 
Powierzchnie metalowe bardzo dobrze nadają się do czyszczenia laserem. Zoptymalizowane ustawienie wiązki laserowej nie zmienia ani nie uszkadza metalurgicznie powierzchni. Odparowuje jedynie powłoka, pozostałości lub tlenki przeznaczone do usuwania.
 
Wiązka laserowa jest łatwo i precyzyjnie regulowana, tak aby osiągnąć wyniki czyszczenia niemożliwe do uzyskania w przypadku wszystkich innych opcji.
 
Świadczymy usługi z dojazdem do klienta. Możliwa jest również wysyłka do nas elementów wymagających wyczyszczenia. Cena czyszczenia precyzyjnego od 50 zł za element.
Firma ALC Photonics oferuje usługi czyszczenia precyzyjnego za pomocą lasera.   Nasza usługa jest bezinwazyjna. Specjalizujemy się w czyszczeniu małych elementów, broni, różnych mechanizmów, części maszyn, elementów ozdobnych itp. Możemy również wyczyścić trudno dostępne miejsca. Laser świetnie radzi sobie ze smarem olejem, lakierami,  resztkami farby.  Po procesie czyszczenia elementy można bezproblemowo spawać, zgrzewać i kleić.   Laser jest bardzo czuły, główny celem czyszczenia laserowego jest czyszczenie bez żadnych uszkodzeń.   Powierzchnie metalowe bardzo dobrze nadają się do czyszczenia laserem. Zoptymalizowane ustawienie wiązki laserowej nie zmienia ani nie uszkadza metalurgicznie powierzchni. Odparowuje jedynie powłoka, pozostałości lub tlenki przeznaczone do usuwania.   Wiązka laserowa jest łatwo i precyzyjnie regulowana, tak aby osiągnąć wyniki czyszczenia niemożliwe do uzyskania w przypadku wszystkich innych opcji.   Świadczymy usługi z dojazdem do klienta. Możliwa jest również wysyłka do nas elementów wymagających wyczyszczenia. Cena czyszczenia precyzyjnego od 50 zł za element.

Koszt dostawy:


Poczta Polska Cena Brak
Kurier Cena Brak
Inne Cena Brak
Przesyłka za pobraniem Cena Brak

Formy płatności:

Brak określonych płatności
Sprzedający pokrywa koszt dostawy
Gwarancja towaru: NIE
Termin zapłaty: 14 Dni

Kontakt

miejscowość: Grodzisk Mazowiecki;
województwo: Mazowieckie;
tel.: 730 005 900;

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl