Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty

Ozonatory do ozonowania wody - CASHIDO

Wyświetleń: 86
2019-01-08
kategoria: Urządzenia;
Dodaj do schowka

Cena: 1297

Opis:

~Antybakteryjne urządzenia do ozonowania wody. W zależności od wydajności mają zastosowanie w gospodarstwach domowych, biurowych, w lokalach gastronomicznych, warsztatach, gabinetach dentystycznych, przychodniach lekarskich i w świadczeniu profesjonalnych usług dla zwierząt.
Stosowanie wody ozonowanej zapobiega m. in. powstawaniu grzybów pleśniowych, rozmnażaniu bakterii i neutralizacji nieprzyjemnych zapachów (kanalizacja, ścierki kuchenne), odstrasza insekty, zwalcza pleśń w łazienkach, ułatwia zachowanie osobistej higieny oraz idealnie sprawdza się w myciu zwierząt.
Szczegółowa oferta dostępna jest na stronach firmowych www.eco-ozon.pl i www.eco-ozon-sklep.pl  Tel. 71/342-26-20, kom. 502 191 111.
~Antybakteryjne urządzenia do ozonowania wody. W zależności od wydajności mają zastosowanie w gospodarstwach domowych, biurowych, w lokalach gastronomicznych, warsztatach, gabinetach dentystycznych, przychodniach lekarskich i w świadczeniu profesjonalnych usług dla zwierząt. Stosowanie wody ozonowanej zapobiega m. in. powstawaniu grzybów pleśniowych, rozmnażaniu bakterii i neutralizacji nieprzyjemnych zapachów (kanalizacja, ścierki kuchenne), odstrasza insekty, zwalcza pleśń w łazienkach, ułatwia zachowanie osobistej higieny oraz idealnie sprawdza się w myciu zwierząt. Szczegółowa oferta dostępna jest na stronach firmowych www.eco-ozon.pl i www.eco-ozon-sklep.pl  Tel. 71/342-26-20, kom. 502 191 111.

Koszt dostawy:

  • Kurier: 20 zł
  • Przesyłka za pobraniem: 24 zł
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: TAK

Formy płatności:

Wpłata na konto bankowe
Płatność przy odbiorze
Kupujący pokrywa koszt dostawy
Gwarancja towaru: NIE
Termin zapłaty: 7 Dni

Kontakt

miejscowość: Wrocław;
województwo: Dolnośląskie;
tel.: 502 191 111;

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl