SYLVECO ziołowy płyn do płukania jamy ustnej 500 ml

Wyświetleń: 28
2019-09-13
kategoria: Zdrowie - Uroda;

Cena: 20.05 zł

Dostępnych 1 z 1 szt.

Cena kup teraz: 20.05 zł

O mnie: pryc (12)
Do końca: 21 dni nie 13 paź 2019 10:36:46

Wykonany z mieszanki oleju z pestek winogron Malvasia i oleju Macadamia Malvasia! Ten olejek do ciala zmniejsza uszkodzenia skóry! To oliwka, która musisz miec! Skutecznie zwalcza cellulit. Zawiera sok z Aloe Vera. Doskonale leczy rozstepy. Zwalcza zmarszczki. Ujedrnia skóre. Doskonaly do masazu. Wspaniale nawilza. Zapewnia jasna i zdrowa skóre. Doskonaly do ksztaltowania posladków i piersi. Plynna i lekka konsystencja sprawiaja, ze idealnie nadaje sie do masazu, leczenia zmarszczek i rozstepów, redukcji cellulitu, ujedrnia posladki i piersi. Glówne skladniki:+ Olej z pestek winogron Malvasia+ Oliwa Macadamia+ Czysty sok z aloesu Wlasciwosci:Redukuje rozstepy i cellulitisFormuje obszar posladków i piersiLeczy zmarszczki.  Pochodzi wylacznie z ekologicznych upraw!

  • Kurier: 18 zł
  • Przesyłka za pobraniem: 55 zł
  • Odbiór osobisty : 0 zł
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: NIE

Gwarancja towaru: NIE
Termin zapłaty: 14 Dni

sprzedawca: pryc (12);