ASOA Peeling Solny do ciała Egzotyczna Marakuja 250 ml

Wyświetleń: 15
2019-07-25
kategoria: Zdrowie - Uroda;

Cena: 47.2 zł

Dostępnych 1 z 1 szt.

Cena kup teraz: 47.2 zł

O mnie: SmarT (0)
Do końca: 6 dni sob 24 sie 2019 11:23:06

Odmladzajacy i rozswietlajacy, mocno skoncentrowany naturalny eliksir do twarzy, dekoltu i ciala, to wyjatkowe polaczenie organicznego, certyfikowanego oleju z owoców dzikiej rózy, oleju z rokitnika i wosku jojoba. Posiada silne wlasciwosci odmladzajace i ujedrniajace. Dodatek naturalnego pigmentu mineralnego, dzieki zawartosci blyszczacych drobinek zlota, rozswietli skóre i nada jej mlodzienczego blasku.  Olejek wygladza, nawilza i subtelnie rozswietla skóre, a mieszanka naturalnych olejków eterycznych wspomaga dzialanie przeciwstarzeniowe i rozswietlajace. SKLADNIKI AKTYWNE Olej z owoców dzikiej rózy jest czesto okreslany jako olej mlodosci. To bogactwo naturalnej witaminy C. Poprawia elastycznosc skóry, regeneruje, dziala przeciwzapalnie i nawilzajaco. Uszczelnia naczynia krwionosne i zapobiega powstawaniu mikropekniec. Spowalnia procesy starzenia sie skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek i splyca juz istniejace. Rozjasnia i rozswietla poszarzala skóre. Uznawany jest za jeden z lepszych olejów o dzialaniu regenerujacym i przeciwstarzeniowym. Olej z rokitnika jest najbogatszym naturalnym zródlem witaminy A , zawiera duza ilosc witaminy E, prowitamine D, witamine K1, magnez, wapn, cynk, sterole roslinne i kwasy tluszczowe, w tym cenny i bardzo rzadko wystepujacy w przyrodzie jednonienasycony kwas oleopalmitynowy. Doskonale chroni skóre, poprawia elastycznosc, regeneruje komórki, spowalnia procesy starzenia, zmniejsza powstawanie zmarszczek i redukuje blizny. Olej jojoba zawiera duza ilosc witaminy E, posiada wlasciwosci regeneracyjne, nawilzajace i przeciwzapalne. Przenika przez wszystkie warstwy skóry, chroniac przed nadmierna utrata wody. Bardzo szybko sie wchlania, moze byc stosowany przez osoby o wyjatkowo wrazliwej i sklonnej do podraznien skórze. Nie zatyka porów, ma wlasciwosci hipoalergiczne i przeciwbakteryjne. Olej z avocado jest bardzo cennym olejem w kosmetyce ze wzgledu na wysoka zawartosc kwasów tluszczowych oraz witamin A, D i E. Gleboko nawilza i odzywia, hamuje nadmierne luszczenie sie skóry, poprawia elastycznosc oraz chroni ja przed niekorzystnymi czynnikami zewnetrznymi. Olej makadamia posiada bardzo duze wlasciwosci odzywcze i ujedrniajace. Regeneruje i zapobiega starzeniu sie skóry, nawilza i lagodzi podraznienia. Dzieki duzej zawartosci kwasu oleopalmitynowego (Omega 7), który naturalnie wystepuje w ludzkiej skórze, jest bardzo dobrym przeciwutleniaczem wplywajacym na wyglad skóry. Ma dziala antybakteryjne, chroni skóre przed infekcjami oraz przed szkodliwym dzialaniem promieniowania UV, utrzymuje prawidlowe nawilzenie i elastycznosc skóry. Olej winogronowy posiada bardzo dobre wlasciwosci regeneracyjne, przeciwstarzeniowe, zmiekczajace i ochronne. Delikatnie sciaga skóre, przez co wygadza i nadaje jej sprezystosci. Zawiera duza ilosc witaminy E, a takze beta-karoten, witaminy C i D. Istotnym skladnikiem dla wlasciwosci oleju winogronowego sa proantocyjanidyny. Sa to najsilniejsze naturalne antyoksydanty. Maja one szerokie spektrum aktywnosci biologicznej, miedzy innymi neutralizuja toksyczne wolne rodniki, zapobiegaja uszkodzeniom skóry powodowanymi przez promieniowanie UV, zmniejszaja objawy alergii, dzialaja przeciwnowotworowo, stymuluja odnowe komórek oraz spowalniaja proces starzenia sie skóry. Witamina E znana jako witamina mlodosci. Hamuje procesy starzenia sie skóry, posiada wlasciwosci przeciwzapalne, przyczynia sie do utrzymania odpowiedniego nawilzenia skóry, jest równiez naturalnym konserwantem, przedluzajacym trwalosc olejów. Kompozycja naturalnych olejków eterycznych bergamotka i róza geranium wspomaga przeciwstarzeniowe, ujedrniajace i poprawiajace mikrokrazenie dzialanie, dodatkowo gleboki, kwiatowy zapach zapewnia walory relaksacyjne. Naturalny pigment mineralny delikatnie rozswietli i w subtelny sposób podkresli naturalny odcien skóry. Wskazania do stosowania:     pierwsze oznaki starzenia sie skóry utrata jedrnosci i elastycznosci skóra sucha, wymagajaca regeneracji skóra poszarzala o niejednolitym kolorycie, pozbawiona sprezystosci Uwaga Olejek ma gleboki kolor pomaranczowy, uzyty w zbyt duzej ilosci moze barwic. Sposób uzycia: Przed kazdym uzyciem wstrzasnij w celu wymieszania skladników. Na oczyszczona skóre nanies niewielka ilosc olejku i delikatnie rozprowadz. Poczekaj do wchloniecia. Uzywaj wedlug potrzeby. INGREDIENTS: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Hippophae Rhamnoides Fruit (Seabuckthorn) Oil, Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil, Tocopheryl acetate, Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI77891), Iron Oxide (CI77491) , Iron Oxide  (CI77492), Pelargonium Graveolens Oil, Limonene*, Linalool*, Linalyl Aceate*, Citral* Citronellol*, Geraniol*, Eugenol* * naturalny skladnik wystepujacy w olejkach eterycznych

  • Kurier: 18 zł
  • Przesyłka za pobraniem: 26 zł
  • Odbiór osobisty : 0 zł
  • Inpost : 13 zł
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: TAK

sprzedawca: SmarT (0);