Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty


#846 Zestaw do naprawy, wyciskania tłoczków hamulc

Wyświetleń: 14
2019-07-10
kategoria: Narzędzia - Akcesoria;
Dodaj do schowka

Cena: 55 zł

(0 sprzedanych)

Dostępnych 50 z 50 szt.

Cena kup teraz: 55 zł

Ilość:
O mnie: Gliw (0)
Do końca: 17 dni pią 09 sie 2019 14:15:56

Opis:

#846 Zestaw do naprawy, wyciskania tłoczków hamulcowych 22 el. + walizka
Bogaty zestaw do wyciskania tłoczków hamulcowych. Polecamy mechanikom w serwisach samochodowych oraz do przydomowych warsztatów. Zestaw może być stosowany w najlepszych markach samochodów:

Skład zestawu

W zestawie znajdują się dwie prasy (prawo i lewo skrętna), dwie różnego kształtu belki do zapierania prasy o siodło zacisku oraz bogatej gamyadapterów. Precyzyjne spasowanie adaptera oraz tłoczka jest gwarancją prawidłowego wsunięcia tłoczka w cylinder zacisku hamulcowego. To z kolei zabezpiecza mechanika przed zacięciem i zakleszczeniem tłoczka w cylindrze.Pokrętło wyposażone jest w magnetyczną końcówkę, dzięki temu utrzymuje talerzyk odpowiadający danemu tłoczkowi w osi. Zestaw polecany do ogólno mechanicznych serwisów samochodowych.Doskonale sprawdza się przy pracy z tłoczkami ceramicznymi. W zestawie (prezentowanym na liście) znajduje się dodatkowo adapter do tłoczka ‘10.


Adaptery dostosowane do większości tłoczków hamulcowych samochodów europejskich i azjatyckich przez co zestaw jest bardzo uniwersalny i pasuje do aut jak: Acura Alfa Romeo Aston Martin Audi Austin Austin-Healey BMW Bugatti Chevrolet Chrysler Citroën Daewoo Daihatsu Dodge Ferrari Fiat Ford GM GMC Honda Hyundai Infiniti Isuzu Jaguar Jeep Kia Lancia Land Rover Lexus Lincoln Lotus Maserati Mazda McLaren Mercedes-Benz Mercury MG MINI Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Proton Renault Rover Saab Saleen Saturn Scion SEAT Škoda Smart Subaru Suzuki Tata Toyota Triumph TVR Vauxhall Volkswagen Volvo.

Gwarancja : 12 miesięcy
#846 Zestaw do naprawy, wyciskania tłoczków hamulcowych 22 el. + walizka Bogaty zestaw do wyciskania tłoczków hamulcowych. Polecamy mechanikom w serwisach samochodowych oraz do przydomowych warsztatów. Zestaw może być stosowany w najlepszych markach samochodów: Skład zestawu W zestawie znajdują się dwie prasy (prawo i lewo skrętna), dwie różnego kształtu belki do zapierania prasy o siodło zacisku oraz bogatej gamyadapterów. Precyzyjne spasowanie adaptera oraz tłoczka jest gwarancją prawidłowego wsunięcia tłoczka w cylinder zacisku hamulcowego. To z kolei zabezpiecza mechanika przed zacięciem i zakleszczeniem tłoczka w cylindrze.Pokrętło wyposażone jest w magnetyczną końcówkę, dzięki temu utrzymuje talerzyk odpowiadający danemu tłoczkowi w osi. Zestaw polecany do ogólno mechanicznych serwisów samochodowych.Doskonale sprawdza się przy pracy z tłoczkami ceramicznymi. W zestawie (prezentowanym na liście) znajduje się dodatkowo adapter do tłoczka ‘10. Adaptery dostosowane do większości tłoczków hamulcowych samochodów europejskich i azjatyckich przez co zestaw jest bardzo uniwersalny i pasuje do aut jak: Acura Alfa Romeo Aston Martin Audi Austin Austin-Healey BMW Bugatti Chevrolet Chrysler Citroën Daewoo Daihatsu Dodge Ferrari Fiat Ford GM GMC Honda Hyundai Infiniti Isuzu Jaguar Jeep Kia Lancia Land Rover Lexus Lincoln Lotus Maserati Mazda McLaren Mercedes-Benz Mercury MG MINI Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Proton Renault Rover Saab Saleen Saturn Scion SEAT Škoda Smart Subaru Suzuki Tata Toyota Triumph TVR Vauxhall Volkswagen Volvo. Gwarancja : 12 miesięcy

Koszt dostawy:

  • Kurier: 15 zł
  • Przesyłka za pobraniem: 20 zł
  • Odbiór osobisty : 0 zł
  • Adres odbioru: Topolowa nr 12 , 83-304 Przodkowo
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: NIE

Formy płatności:

Wpłata na konto bankowe
Płatność przy odbiorze
Kupujący pokrywa koszt dostawy
Gwarancja towaru: TAK
Termin zapłaty: 7 Dni

Kontakt

sprzedawca: Gliw (0);
miejscowość: Przodkowo;
województwo: Pomorskie;
tel.: 889544132;

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl