Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty


#030 Pistolet 5L Do Tynkowania Tynków Malowania

Wyświetleń: 14
2019-07-10
kategoria: Narzędzia - Akcesoria;
Dodaj do schowka

Cena: 49 zł

(0 sprzedanych)

Dostępnych 25 z 25 szt.

Cena kup teraz: 49 zł

Ilość:
O mnie: Gliw (0)
Do końca: 17 dni pią 09 sie 2019 15:08:25

Opis:

Uniwersalny pistolet pneumatyczny do malowania, tynkowania, gipsowania oraz piaskowania. Jest to nowsza wersja pistoletu.

Pistolet przeznaczony jest do malowania farbą emulsyjną, farbami klejowymi, do bielenia wapnem jak również do nanoszenia tynków akrylowych na docieplenia. Idealnie nadaje się do nanoszenia tynków, gładzi gipsowych, można nim robić fakturę czyli tzw. "baranka" na ścianie.

Pojemnik pistoletu zakryty jest do połowy, co umożliwia malowanie sufitów bez stosowania żadnych dodatkowych kolanek, pokryw itp. rozwiązań.

Pistolet wykonany jest całkowicie z aluminium, więc jest lekki i wygodny w eksploatacji oraz łatwy w czyszczeniu i wytrzymały.

Ciśnienie potrzebne do pracy pistoletu powinno wynosić około 2 - 4 atmosfer, w zupełności wystarcza sprężarka ze zbiornikiem 50L a nawet 24L.

Skład zestawu

- Zbiornik 5 L
- Wymienne dysze 4, 6, 8 mm
- Zbiornik z wbudowanym chwytakiem 

Dane techniczne

Uniwersalny pistolet pneumatyczny do malowania, tynkowania, gipsowania oraz piaskowania. Jest to nowsza wersja Przyłącze powietrza 1/4"
Ciśnienie powietrza min 2-4 atmosfery
Zużycie powietrza 100-250 L/min
Pojemność zbiornika 5L
Wymienne dysze ze stali nierdzewnej 4, 6, 8 mm
Płynna regulacja przepływu powietrza
Sposób podawania: grawitacyjny


Gwarancja : 12 miesięcy
Uniwersalny pistolet pneumatyczny do malowania, tynkowania, gipsowania oraz piaskowania. Jest to nowsza wersja pistoletu. Pistolet przeznaczony jest do malowania farbą emulsyjną, farbami klejowymi, do bielenia wapnem jak również do nanoszenia tynków akrylowych na docieplenia. Idealnie nadaje się do nanoszenia tynków, gładzi gipsowych, można nim robić fakturę czyli tzw. "baranka" na ścianie. Pojemnik pistoletu zakryty jest do połowy, co umożliwia malowanie sufitów bez stosowania żadnych dodatkowych kolanek, pokryw itp. rozwiązań. Pistolet wykonany jest całkowicie z aluminium, więc jest lekki i wygodny w eksploatacji oraz łatwy w czyszczeniu i wytrzymały. Ciśnienie potrzebne do pracy pistoletu powinno wynosić około 2 - 4 atmosfer, w zupełności wystarcza sprężarka ze zbiornikiem 50L a nawet 24L. Skład zestawu - Zbiornik 5 L - Wymienne dysze 4, 6, 8 mm - Zbiornik z wbudowanym chwytakiem  Dane techniczne Uniwersalny pistolet pneumatyczny do malowania, tynkowania, gipsowania oraz piaskowania. Jest to nowsza wersja Przyłącze powietrza 1/4" Ciśnienie powietrza min 2-4 atmosfery Zużycie powietrza 100-250 L/min Pojemność zbiornika 5L Wymienne dysze ze stali nierdzewnej 4, 6, 8 mm Płynna regulacja przepływu powietrza Sposób podawania: grawitacyjny Gwarancja : 12 miesięcy

Koszt dostawy:

  • Kurier: 15 zł
  • Przesyłka za pobraniem: 20 zł
  • Odbiór osobisty : 0 zł
  • Adres odbioru: Topolowa nr 12 , 83-304 Przodkowo
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: NIE

Formy płatności:

Wpłata na konto bankowe
Płatność przy odbiorze
Kupujący pokrywa koszt dostawy
Gwarancja towaru: TAK
Termin zapłaty: 7 Dni

Kontakt

sprzedawca: Gliw (0);
miejscowość: Przodkowo;
województwo: Pomorskie;
tel.: 889544132;

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl