#0039 Kompresor olejowy 24L/ 3,8KM / 230V Sprężark

Wyświetleń: 7
2019-07-11
kategoria: Narzędzia - Akcesoria;

Cena: 319 zł

Dostępnych 2 z 2 szt.

Cena kup teraz: 319 zł

Ilość:
O mnie: Gliw (0)
Do końca: 18 dni sob 10 sie 2019 14:41:09

Sprężarka nadaje się do długotrwałej pracy. Kompresor po napełnieniu całej butli automatycznie się wyłącza a po spadku ciśnienia w butli kompresor ponownie się uruchamia. Dzięki mocnemu silnikowi i sprężarce kompresor produkuje 206 l/min powietrza.

Dane Techniczne :

Marka : Kraft&Dele
Model : KD400
Silnik: elektryczny, chłodzony powietrzem
Typ silnika : Indukcyjny
Ciśnienie: max 8bar
Liczba tłoków : 1
Średnica tłoka : 51mm
Moc silnika: 2,8 KW/ 3,8 KM
Napęd Sprężarki : bezpośredni
Częstotliwość: 50Hz
Głośność : 91dB
Pojemność zbiornika: 24L
Wydajność na wejściu: 206L./min
Wydajność efektywna: 133L./min
Napięcie: 230V
Wymiary (dł x szer x wys): 610x280x560 mm
Waga: 19 kg
Żeliwne cylindry: Tak
Wbudowany reduktor ciśnienia,

Skaład Zestawu :

Kompresor olejowy
Szybkozłączka x 2 szt.
Kółka jezdne
Filtr
Olej
Uchwyt do transportowania kompresora
Gumowa podstawka stabilizacyjna
Instrukcja obsługi w języku polskim

Gwarancja: 24/12 miesiące

Oferujemy Państwu tzw. niemiecki system gwarancyjny. Jako nieliczni dajemy 24 miesiące gwarancji przy zakupie sprzętu z paragonem i 12 miesięcy gwarancji przy zakupie z fakturą VAT.
Sprzedawca w trosce o swoich klientów, oferuje najbardziej dogodny system gwarancji bez wychodzenia z domu.
W razie problemów z urządzeniem wystarczy zadzwonić do serwisu nr. telefonu na dowodzie zakupu, a następnego dnia zawita do Was kurier po uszkodzone urządzenie i to wszystko na koszt firmy Gliw

Sprężarka nadaje się do długotrwałej pracy. Kompresor po napełnieniu całej butli automatycznie się wyłącza a po spadku ciśnienia w butli kompresor ponownie się uruchamia. Dzięki mocnemu silnikowi i sprężarce kompresor produkuje 206 l/min powietrza. Dane Techniczne : Marka : Kraft&Dele Model : KD400 Silnik: elektryczny, chłodzony powietrzem Typ silnika : Indukcyjny Ciśnienie: max 8bar Liczba tłoków : 1 Średnica tłoka : 51mm Moc silnika: 2,8 KW/ 3,8 KM Napęd Sprężarki : bezpośredni Częstotliwość: 50Hz Głośność : 91dB Pojemność zbiornika: 24L Wydajność na wejściu: 206L./min Wydajność efektywna: 133L./min Napięcie: 230V Wymiary (dł x szer x wys): 610x280x560 mm Waga: 19 kg Żeliwne cylindry: Tak Wbudowany reduktor ciśnienia, Skaład Zestawu : Kompresor olejowy Szybkozłączka x 2 szt. Kółka jezdne Filtr Olej Uchwyt do transportowania kompresora Gumowa podstawka stabilizacyjna Instrukcja obsługi w języku polskim   Gwarancja: 24/12 miesiące  Oferujemy Państwu tzw. niemiecki system gwarancyjny. Jako nieliczni dajemy 24 miesiące gwarancji przy zakupie sprzętu z paragonem i 12 miesięcy gwarancji przy zakupie z fakturą VAT. Sprzedawca w trosce o swoich klientów, oferuje najbardziej dogodny system gwarancji bez wychodzenia z domu. W razie problemów z urządzeniem wystarczy zadzwonić do serwisu nr. telefonu na dowodzie zakupu, a następnego dnia zawita do Was kurier po uszkodzone urządzenie i to wszystko na koszt firmy Gliw

  • Kurier: 15 zł
  • Przesyłka za pobraniem: 20 zł
  • Odbiór osobisty : 0 zł
  • Adres odbioru: Topolowa nr 12 , 83-304 Przodkowo
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: NIE

Płatność przy odbiorze

sprzedawca: Gliw (0);
miejscowość: Przodkowo;
województwo: Pomorskie;
tel.: 889544132;