Przetwornica napięcia solarna ups sinuspro-5000s (48v/230v/5000va)

Wyświetleń: 14
2020-01-06
kategoria: Motoryzacja;

Cena: 2690 zł

Dostępnych 1 z 1 szt.

Cena kup teraz: 2690 zł

O mnie: SmarT (1)
Do końca: 10 dni sro 05 lut 2020 17:25:15

PRZED ZAKUPEM ZAJRZYJ DO NASZEGO PORADNIKA I UPEWNIJ SIĘ,ŻE WYBRAŁEŚ ODPOWIEDNIĄ PRZETWORNICĘ - KLIKNIJ TUTAJ INWERTER SOLARNY PRZETWORNICA NAPIĘCIA SOLARNA UPS SINUSPRO-5000S (48V/230V/5000VA) VOLT POLSKA Seria solarnych przetwornic napięcia sinusPRO serii S służy do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 24V. Może być również z powodzeniem wykorzystana jako awaryjne źródło energii dla urządzeń wymagających ciągłego zasilania, takich jak na przykład piece i pompy CO. W jednej obudowie z kolorowym podwójnym wyświetlaczem umieszczone zostały: automatyczny stabilizator napięcia sieciowego AVR 15 A prostownik sieciowy do ładowania akumulatorów 60 A regulator solarny MPPT do ładowania akumulatorów z zestawu paneli słonecznych przetwornica czysty SINUS oparta na transformatorze toroidalnym który kompensuje różną moc bierną odbiorników (można łączyć obciążenia pojemnościowe, indukcyjne oraz rezystancyjne) oraz bardzo elastycznie reaguje na przeciążenia (rozruch pomp, kompresorów, silników). Przetwornica może działać w trybie UPS, co zapewnia ciągłą i bezproblemową pracę dmuchaw, podajników, pomp etc. Urządzenie automatycznie przełączy się po zaniku napięcia sieci na pracę z akumulatora, a po powrocie napięcia 230V naładuje akumulator. Cechą odróżniającą przetwornice sinus od klasycznych prostych przetwornic AC/DC, jest wytwarzanie na wyjściu napięcia przemiennego o przebiegu sinusoidalnym, identycznego jak to w sieci energetycznej.Umożliwia to zasilanie urządzeń wyposażonych w silniki elektryczne i transformatory, takich jak elektronarzędzia, pompy i sprzęt AGD małej mocy.Proste, tanie przetwornice wytwarzają w rzeczywistości napięcie o przebiegu prostokątnym, nazywane czasami błędnie "sinusoidą modyfikowaną".Napięcie takie nie nadaje się do zasilania urządzeń o charakterze indukcyjnym lub pojemnościowym i może spowodować ich uszkodzenie. Seria S posiada solidną i elegancką obudowę, podwójny wyświetlacz LCD i dodatkowo bezpośrednie wejście do paneli solarnych oraz przełącznik priorytetu trybu pracy solar / sieć. Odświeżona wersja sinusPRO 5000 S posiada przycisk umożliwiający wyłączenie lub włączenie ładowarki sieciowej. Dzięki temu możemy wyłączyć ładowania zostawiając aktywną funkcje BYPASSu.W trybie solarnym i przy wyłączonej ładowarce sieciowej, po rozładowaniu akumulatora (w nocy, gdy brak ładowania), zasilacz przejdzie w tryb BYPASS nie ładując akumulatora. VOLT POLSKA SINUSPRO 5000S z czystą sinusoidą z tej przetwornicy otrzymamy identyczny prąd jak z domowego gniazdka elektrycznego.   Nareszcie koniec wszystkich problemów - możemy podłączyć każde urządzenie, nawet najbardziej wrażliwe, ze względu na czysty przebieg sinusoidalny.   ZALETY Automatyczny wentylator do chłodzenia przetwornicy z czujnikiem temperatury Niski pobór prądu w trybie jałowym Alarm rozładowania akumulatora Kabel połączeniowy do klemy akumulatora Funkcja prostownika i UPS Podłączenie do solarów Montaż na ścianie Automatyczne ładowanie akumulatora po powrocie zasilania sieciowego NAJWAŻNIEJSZE CECHY Moc urządzenia: 5000W Napięcie wejściowe: 48V Napięcie wyjściowe przetwornicy: 230V/10 50Hz/0.5 Przebieg napięcia: Czysty Sinus Wyposażona w prostownik i UPS Możliwość podłączenia solarów Gwarancja: Volt Polska 24 miesiące ZASTOSOWANIE Urządzenia RTV (telewizory, tunery, hi-fi, dvd) Urządzenia AGD (lodówki, mikrofalówki, blendery, opiekacze) Elektronarzędzia (wiertarki, szlifierki) Zasilanie ładowarek (smartfony, tablety, telefony, laptopy, gps-y) Pompy, sprężarki (wody, ciepła, klimatyzatory) Urządzenia biurowe (drukarki, faksy, komputery, monitory) ZABEZPIECZENIA Zabezpieczenie przed włączeniem odwrotnej polaryzacji Zabezpieczenie przed spadkiem napięcia Zabezpieczenie przed przeciążeniem Zabezpieczenie przed zwarciem Zabezpieczenie przed przegrzaniem PARAMETRY TECHNICZNE Moc całkowita (chwilowa): 5000 VA Moc znamionowa (ciągła): 3500 W Współpraca z panelami słonecznymi: Tak (wbudowany regulator solarny) Regulator solarny: 60 A MPPT | ~ 72V 48 - 90 V Stabilizator napięcia AVR: Tak | 140 - 275 VAC Prąd ładowania (sieć): 15 A Napięcie ładowania (sieć): 42.5V±0.5 - 58V±0.5 Wbudowany akumulator: Nie Napięcie akumulatora / -ów: 48 VDC Chłodzenie: radiatory + wentylatory Temperatura pracy: 0-40 st. C Wymiary [mm]: 650x440x240 Waga [Kg]: 30,5 Dopuszczalny zakres napięcia zasilającego: Przełączenie na zasilanie bateryjne następuje w chwili kiedy napięcie sieciowe jest niższe niż 160 V (+- 5 V) lub wyższe niż 260 V (+- 5 V) Częstotliwość napięcia zasilającego: 45 Hz ~ 65 Hz Zakres napięć wyjściowych: Regulator napięcia sieciowego: 204 - 240 V, zasilacz awaryjny UPS: 230 V (+- 3%) Częstotliwość napięcia wyjściowego UPS: 50 Hz (+- 0,5 Hz) Zabezpieczenia przeciążeniowe (zasilanie bateryjne): W przypadku przeciążenia 110 % - 130 % odłączenie zasilania następuje po 30 s. Jeżeli przeciążenie jest wyższe niż 130 % odłączenie zasilania następuje natychmiast. Zabezpieczenie przeciążeniowe (zasilanie sieciowe): Urządzenie ostrzega o przeciążeniu, aż do momentu zadziałania bezpieczników. Dopuszczalna wilgotność: 10 % RH ~ 90 % RH

  • Kurier: 0 zł
  • Przesyłka za pobraniem: 0 zł
  • Odbiór osobisty : 0 zł
  • mebelki,stoliki itp. : 34 zł
  • Inpost : 12 zł
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: TAK

sprzedawca: SmarT (1);