Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty


JOHN Piłka do skakania Skoczek LOL Suprise L.O.L. 45-50cm

Wyświetleń: 9
2020-05-01
kategoria: Zabawki - Gry;
Dodaj do schowka

Cena: 30.42 zł

(0 sprzedanych)

Dostępnych 1 z 1 szt.

Cena kup teraz: 30.42 zł

O mnie: SmarT (1)
Do końca: 2 dni nie 31 maj 2020 10:20:25

Opis:

Bezpieczna piłka marki JOHN do skakania to świetna alternatywa zabawy dla dzieci!

Różowa piłka - skoczek z uszami została wykonana z wysokiej jakości materiału PVC, nie zawiera szkodliwych dla zdrowia ftalanów. Posiada certyfikat CE.

Produkt posiada zawór zwrotny (możliwość szybkiego napompowania, spuszczania i dopompowywania powietrza).

Na piłce widnieje wizerunek laleczek z ulubionej serii LOL Suprise!

Ćwiczenia na piłce pomagają rozwijać koordynację wzrokowo - ruchową. Dzieci, które mają niekończące się pokłady energii pokochają ten produkt! Rodzice mogą być spokojni, bo dzięki "uszom" ich pociechy mogą trzymać się podczas zabawy, co zwiększa bezpieczeństwo i stabilność.

Wymiary:

Średnica : 45 - 50 cm

Wymiary opakowania: 23 x 17 x 8 cm

Ostrzeżenie. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat

Simba Toys Polska jest spółką należącą do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group. Grupa Simba & Dickie jest jednym z pięciu największych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek takich jak: lalki, samochody, zabawki interaktywne i wiele innych. Naszym priorytetem jest dbanie o wysoką jakość zabawek. Zalety naszych produktów poznały dzieci na całym świecie. Na rynek polski wprowadzamy zabawki uwielbiane przez dzieci we wszystkich częściach świata. To dla nich tworzymy takie kolekcje jak: Simba, Eichhorn, Heros, Dickie, Majorette, Smoby, Ecoiffier, Big.. Pragniemy dać dzieciom radość i wywołać uśmiech na buziach dzieci. Jednocześnie dbamy, aby nasze zabawki rozwijały zdolności manualne oraz umiejętności kreatywnego myślenia.

Bezpieczna piłka marki JOHN do skakania to świetna alternatywa zabawy dla dzieci! Różowa piłka - skoczek z uszami została wykonana z wysokiej jakości materiału PVC, nie zawiera szkodliwych dla zdrowia ftalanów. Posiada certyfikat CE. Produkt posiada zawór zwrotny (możliwość szybkiego napompowania, spuszczania i dopompowywania powietrza). Na piłce widnieje wizerunek laleczek z ulubionej serii LOL Suprise! Ćwiczenia na piłce pomagają rozwijać koordynację wzrokowo - ruchową. Dzieci, które mają niekończące się pokłady energii pokochają ten produkt! Rodzice mogą być spokojni, bo dzięki "uszom" ich pociechy mogą trzymać się podczas zabawy, co zwiększa bezpieczeństwo i stabilność. Wymiary: Średnica : 45 - 50 cm Wymiary opakowania: 23 x 17 x 8 cm Ostrzeżenie. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat Simba Toys Polska jest spółką należącą do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group. Grupa Simba & Dickie jest jednym z pięciu największych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek takich jak: lalki, samochody, zabawki interaktywne i wiele innych. Naszym priorytetem jest dbanie o wysoką jakość zabawek. Zalety naszych produktów poznały dzieci na całym świecie. Na rynek polski wprowadzamy zabawki uwielbiane przez dzieci we wszystkich częściach świata. To dla nich tworzymy takie kolekcje jak: Simba, Eichhorn, Heros, Dickie, Majorette, Smoby, Ecoiffier, Big.. Pragniemy dać dzieciom radość i wywołać uśmiech na buziach dzieci. Jednocześnie dbamy, aby nasze zabawki rozwijały zdolności manualne oraz umiejętności kreatywnego myślenia.

Koszt dostawy:

  • Kurier: 18 zł
  • Domki,mebelki,trampoliny : 74 zł
  • traktory,motory : 55 zł
  • Stoliki,fontanny : 35 zł
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: TAK

Formy płatności:

Wpłata na konto bankowe
Płatności on-line Dotpay
Kupujący pokrywa koszt dostawy
Gwarancja towaru: TAK
Termin zapłaty: 7 Dni

Kontakt

sprzedawca: SmarT (1);

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl