Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty


Big Snow Attack Snieżny Dysk Wygodne Sanki

Wyświetleń: 26
2020-09-23
kategoria: Zabawki - Gry;
Dodaj do schowka

Cena: 41.17 zł

(0 sprzedanych)

Dostępnych 1 z 1 szt.

O mnie: SmarT (1)
Do końca: -5 dni pią 23 paź 2020 16:54:09

Opis:

Zimowy, plastikowy czerwony pojazd BIG Śnieżny Dysk  będzie przebojem na każdym stoku czy górce! Wykonany został z niezwykle wytrzymałego, czerwonego tworzywa, odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu można się na nim świetnie bawić nawet podczas 20- stopniowych mrozów.

Big Snown Attack to ergonomiczne, przylegające siedzisko, które zapewni wygodę podczas śnieżnego szaleństwa oraz pozwoli cieszyć się pożądaną prędkością zjazdu. Dzięki specjalnym uchwytom, chroni także dłonie i palce, zapewniając maksimum zabawy i bezpieczeństwa.

Do kierowania pojazdem przydatna jest także umiejętność balansowania ciałem, dzięki czemu dziecko w bardzo przyjemny sposób, ćwiczy koordynację ruchową.

Obciążenie do 60kg sprawi, że spokojnie będzie mógł posłużyć nastolatkom, a nawet nie jednemu dorosłemu, który chętnie przypomni sobie zimowe zabawy z młodzieńczych lat.

Dysk śnieżny firmy BIG to najwyższej jakości niemiecki produkt, który posłuży Twoim dzieciom przez wiele lat...

Zimowy, plastikowy czerwony pojazd BIG Śnieżny Dysk  będzie przebojem na każdym stoku czy górce! Wykonany został z niezwykle wytrzymałego, czerwonego tworzywa, odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu można się na nim świetnie bawić nawet podczas 20- stopniowych mrozów. Big Snown Attack to ergonomiczne, przylegające siedzisko, które zapewni wygodę podczas śnieżnego szaleństwa oraz pozwoli cieszyć się pożądaną prędkością zjazdu. Dzięki specjalnym uchwytom, chroni także dłonie i palce, zapewniając maksimum zabawy i bezpieczeństwa.Do kierowania pojazdem przydatna jest także umiejętność balansowania ciałem, dzięki czemu dziecko w bardzo przyjemny sposób, ćwiczy koordynację ruchową.Obciążenie do 60kg sprawi, że spokojnie będzie mógł posłużyć nastolatkom, a nawet nie jednemu dorosłemu, który chętnie przypomni sobie zimowe zabawy z młodzieńczych lat.Dysk śnieżny firmy BIG to najwyższej jakości niemiecki produkt, który posłuży Twoim dzieciom przez wiele lat...

Koszt dostawy:

  • Kurier: 18 zł
  • Domki,mebelki,trampoliny : 74 zł
  • traktory,motory : 55 zł
  • Stoliki,fontanny : 35 zł
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: TAK

Formy płatności:

Wpłata na konto bankowe
Płatności on-line Dotpay
Kupujący pokrywa koszt dostawy
Gwarancja towaru: TAK
Termin zapłaty: 7 Dni

Kontakt

sprzedawca: SmarT (1);

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl