Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty


Little Tikes Duża zjeżdżalnia słoneczne kolory 150 cm

Wyświetleń: 25
2020-10-16
kategoria: Zabawki - Gry;
Dodaj do schowka

Cena: 283.11 zł

(0 sprzedanych)

Dostępnych 1 z 1 szt.

Cena kup teraz: 283.11 zł

O mnie: SmarT (1)
Do końca: 18 dni nie 15 lis 2020 16:12:50

Opis:

Duża zjeżdżalnia ogrodowa Little Tikes to świetny wybór. Zjeżdżalnia posiada ślizg o długości 150 cm, jest szeroka i bezpieczna dla dzieci. Plastikowa zjeżdżalnia dla dzieci wyróżnia się niedużą wagą i mobilnością. Łatwo jest ją przenosić, a także przechowywać.

Zjeżdżalnia zielono - żółta od Little Tikes przyciąga wszystkie dzieci do zabawy swoimi jaskrawymi kolorami. Dzieci od zawsze zjeżdżalnię traktowały za najlepszą zabawę na placu zabaw. Już teraz mogą ją mieć we własnym ogrodzie.

Zjeżdżalnię można złożyć w celu wygodnego przechowywania. Wyposażone są w szerokie stopnie, zakończone szeroką podstawą zapewniającą stabilność podczas zabawy.

Długość ślizgu 150 cm o podwyższonych ściankach i zaokrąglonych krawędziach czynią ją bezpieczną dla dziecka.. Odległość od podłoża do "poprzeczki" 46 cm.

Ostrzeżenie. Wyłącznie do użytku domowego.

Duża zjeżdżalnia ogrodowa Little Tikes to świetny wybór. Zjeżdżalnia posiada ślizg o długości 150 cm, jest szeroka i bezpieczna dla dzieci. Plastikowa zjeżdżalnia dla dzieci wyróżnia się niedużą wagą i mobilnością. Łatwo jest ją przenosić, a także przechowywać. Zjeżdżalnia zielono - żółta od Little Tikes przyciąga wszystkie dzieci do zabawy swoimi jaskrawymi kolorami. Dzieci od zawsze zjeżdżalnię traktowały za najlepszą zabawę na placu zabaw. Już teraz mogą ją mieć we własnym ogrodzie.Zjeżdżalnię można złożyć w celu wygodnego przechowywania. Wyposażone są w szerokie stopnie, zakończone szeroką podstawą zapewniającą stabilność podczas zabawy. Długość ślizgu 150 cm o podwyższonych ściankach i zaokrąglonych krawędziach czynią ją bezpieczną dla dziecka.. Odległość od podłoża do "poprzeczki" 46 cm. Ostrzeżenie. Wyłącznie do użytku domowego.

Koszt dostawy:

  • Kurier: 18 zł
  • Domki,mebelki,trampoliny : 74 zł
  • traktory,motory : 55 zł
  • Stoliki,fontanny : 35 zł
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: TAK

Formy płatności:

Wpłata na konto bankowe
Płatności on-line Dotpay
Kupujący pokrywa koszt dostawy
Gwarancja towaru: TAK
Termin zapłaty: 7 Dni

Kontakt

sprzedawca: SmarT (1);

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl