Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty


Clementoni Nauka Pisania tablice 20 zadań

Wyświetleń: 7
2020-11-09
kategoria: Zabawki - Gry;
Dodaj do schowka

Cena: 32.38 zł

(0 sprzedanych)

Dostępnych 1 z 1 szt.

Cena kup teraz: 32.38 zł

O mnie: SmarT (1)
Do końca: 12 dni sro 09 gru 2020 17:20:45

Opis:

Nauka Pisania  z serii Uczę się Bawiąc zaprojektowane zostało przez cenionego producenta zabawek dla dzieci firmę Clementoni. Zabawka przeznaczona od 4 roku życia. Ma za zadanie przygotowanie dziecka do nauki pisania, rozwijając: koordynację wzrokowo-manualną oraz precyzję. Różne stopnie trudności pozwalają dziecku wybrać samodzielnie poziom. Maluch ma możliwość doskonalić się i osiągnąć precyzję. Tablica jest zmywalna, dzięki czemu dziecko może wielokrotnie ćwiczyć. 

Charakterystyka: 

 • - Zestaw zawiera 26 kart z alfabetem.
 • - Proponuje ponad 20 zadań podzielonych na 3 stopnie trudności,tak aby stopniowo ćwiczyć odtwarzanie linii,liter a na końcu całych słów.
 • - Wszystkie 4 tablice są zmywalne, aby dziecko mogło powtarzać ćwiczenie wielokrotnie.


Zabawka edukacyjna uczy:

 • - odwzorowania linii: dziecko kopiuje,a następnie samo rysuje linie zaproponowane w zadaniach poprzedzających właściwą naukę pisania liter (2 zadania)
 • - odtwarzanie liter: dziecko odtwarza cały alfabet drukowanymi literami oraz kursywą,zarówno małymi jak i duzymi literami (16 zadań)
 • - pisanie słów: dziecko pisze słowa zarówno kursywą jak i drukowanymi literami(2 zadania)


Clementoni jest firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem. Została założona przez Mario Clementoniego w 1963r. i szybko stała się synonimem kreatywności, pasji oraz dbałości o jakość.Clementoni powstało, aby pomóc dzieciom uczyć się poprzez wspieranie ich rozwoju za pomocą języka, który znają najlepiej i co przychodzi do nich w sposób naturalny - za pomocą zabawy."Zabawa to poważna sprawa. Nigdy nie powinniśmy przestawać się bawić,szczególnie gdy stajemy się dorośli mawiał zalożyciel firmy Mario Clementoni.

Nauka Pisania  z serii Uczę się Bawiąc zaprojektowane zostało przez cenionego producenta zabawek dla dzieci firmę Clementoni. Zabawka przeznaczona od 4 roku życia. Ma za zadanie przygotowanie dziecka do nauki pisania, rozwijając: koordynację wzrokowo-manualną oraz precyzję. Różne stopnie trudności pozwalają dziecku wybrać samodzielnie poziom. Maluch ma możliwość doskonalić się i osiągnąć precyzję. Tablica jest zmywalna, dzięki czemu dziecko może wielokrotnie ćwiczyć.  Charakterystyka:  - Zestaw zawiera 26 kart z alfabetem. - Proponuje ponad 20 zadań podzielonych na 3 stopnie trudności,tak aby stopniowo ćwiczyć odtwarzanie linii,liter a na końcu całych słów. - Wszystkie 4 tablice są zmywalne, aby dziecko mogło powtarzać ćwiczenie wielokrotnie. Zabawka edukacyjna uczy: - odwzorowania linii: dziecko kopiuje,a następnie samo rysuje linie zaproponowane w zadaniach poprzedzających właściwą naukę pisania liter (2 zadania) - odtwarzanie liter: dziecko odtwarza cały alfabet drukowanymi literami oraz kursywą,zarówno małymi jak i duzymi literami (16 zadań) - pisanie słów: dziecko pisze słowa zarówno kursywą jak i drukowanymi literami(2 zadania) Clementoni jest firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem. Została założona przez Mario Clementoniego w 1963r. i szybko stała się synonimem kreatywności, pasji oraz dbałości o jakość.Clementoni powstało, aby pomóc dzieciom uczyć się poprzez wspieranie ich rozwoju za pomocą języka, który znają najlepiej i co przychodzi do nich w sposób naturalny - za pomocą zabawy."Zabawa to poważna sprawa. Nigdy nie powinniśmy przestawać się bawić,szczególnie gdy stajemy się dorośli mawiał zalożyciel firmy Mario Clementoni.

Koszt dostawy:

 • Kurier: 18 zł
 • Domki,mebelki,trampoliny : 74 zł
 • traktory,motory : 55 zł
 • Stoliki,fontanny : 35 zł
 • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: TAK

Formy płatności:

Wpłata na konto bankowe
Płatności on-line Dotpay
Kupujący pokrywa koszt dostawy
Gwarancja towaru: TAK
Termin zapłaty: 7 Dni

Kontakt

sprzedawca: SmarT (1);

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl