Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty


Transport międzynarodowy, krajowy i spedycja

Wyświetleń: 273
2021-11-21
kategoria: Transport - Logistyka;
Dodaj do schowka

Cena: 0

Opis:

Firma transportowa IMPET to kompleksowa obsługa w branży TSL.

To transport drogowy krajowy i międzynarodowy, spedycja oraz magazynowanie towarów.

Poza transportem i usługami związanymi z przewozem towarów firma IMPET z Czermina w woj. podkarpackim oferuje Państwu magazynowanie towarów, jako iż posiadamy własny magazyn w którym nie tylko oferujemy składowanie i przechowywanie towarów ale również możliwość przeładunków lub buforowania w celu optymalizacji logistyki i redukcji kosztów związanych z transportem towarów

Magazynowanie, transport oraz spedycja to trzy główne filary firmy, które opisują firmę IMPET a pełna oferta to przede wszystkim zagraniczne zlecenia i transport drogowy międzynarodowy Bułgaria, Ukraina, Mołdawia, Macedonia, Rumunia, Grecja, Macedonia, Węgry, Czechy, Niemcy i inne kraje w tym na terenie całej Polski.

Flota własna oraz spedycja to w sumie prawie 100 zestawów do realizacji zleceń na transport do w.w krajów. Zarówno transport na całe pojazdy jak również transport drobnicowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie gdyż istniejemy i działamy w branży od 1984r. Nawiążemy współpracę szczególnie z producentami, eksporterami i importerami w zakresie systematycznych ładunków. Z naszej strony oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz stabilizację. Własna w/w flota oraz spedycja a także doświadczona kadra to gwarancja sukcesu i stabilizacji. Jesteśmy na rynku od 1984r, rozwijamy się dynamicznie i zapraszamy do współpracy zarówno klientów jak również partnerów w zakresie spedycji.

Ponadto woj. podkarpackie i magazyn logistyczny to nasz dodatkowy atut do obsługi Państwa zleceń. Oferujemy magazynowanie, przeładunki i magazynowanie towarów.

IMPET - transport i spedycja oraz magazynowanie towarów
Czermin 61
39-304 Czermin
Firma transportowa IMPET to kompleksowa obsługa w branży TSL. To transport drogowy krajowy i międzynarodowy, spedycja oraz magazynowanie towarów. Poza transportem i usługami związanymi z przewozem towarów firma IMPET z Czermina w woj. podkarpackim oferuje Państwu magazynowanie towarów, jako iż posiadamy własny magazyn w którym nie tylko oferujemy składowanie i przechowywanie towarów ale również możliwość przeładunków lub buforowania w celu optymalizacji logistyki i redukcji kosztów związanych z transportem towarów Magazynowanie, transport oraz spedycja to trzy główne filary firmy, które opisują firmę IMPET a pełna oferta to przede wszystkim zagraniczne zlecenia i transport drogowy międzynarodowy Bułgaria, Ukraina, Mołdawia, Macedonia, Rumunia, Grecja, Macedonia, Węgry, Czechy, Niemcy i inne kraje w tym na terenie całej Polski. Flota własna oraz spedycja to w sumie prawie 100 zestawów do realizacji zleceń na transport do w.w krajów. Zarówno transport na całe pojazdy jak również transport drobnicowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie gdyż istniejemy i działamy w branży od 1984r. Nawiążemy współpracę szczególnie z producentami, eksporterami i importerami w zakresie systematycznych ładunków. Z naszej strony oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz stabilizację. Własna w/w flota oraz spedycja a także doświadczona kadra to gwarancja sukcesu i stabilizacji. Jesteśmy na rynku od 1984r, rozwijamy się dynamicznie i zapraszamy do współpracy zarówno klientów jak również partnerów w zakresie spedycji. Ponadto woj. podkarpackie i magazyn logistyczny to nasz dodatkowy atut do obsługi Państwa zleceń. Oferujemy magazynowanie, przeładunki i magazynowanie towarów. IMPET - transport i spedycja oraz magazynowanie towarów Czermin 61 39-304 Czermin

Koszt dostawy:


Poczta Polska Cena Brak
Kurier Cena Brak
Inne Cena Brak
Przesyłka za pobraniem Cena Brak

Formy płatności:

Brak określonych płatności
Sprzedający pokrywa koszt dostawy
Gwarancja towaru: NIE
Termin zapłaty: 14 Dni

Kontakt

miejscowość: Czermin;
województwo: Podkarpackie;
tel.: 17 774 03 42;

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl