Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty


Wypożyczalnia samochodów i usługi rent a car

Wyświetleń: 238
2021-11-23
kategoria: Motoryzacja;
Dodaj do schowka

Cena: 0

Opis:

Wynajem samochodów Mielec

Doskonałe usługi car rental dla klientów indywidualnych i biznesowych

Nasza firma doskonale znana jest na rynku w transporcie. MaxTrans to głównie transport ale nie tylko. Na terenie miejscowości Mielec w woj. podkarpackim oferujemy usługi związane ze stacją paliw ale również w tym miejscu znajduje się nasza wypożyczalnia samochodów.

Usługi nasze w zakresie oferty rent a car charakteryzuje przede wszystkim cena, niska i atrakcyjna oraz warunki współpracy wynajmu. Wynajem aut u nas to pewność stabilnej ceny, sprawdzonych samochodów i dobrej oferty. Dlatego też wiele osób, które mają możliwość z wynajmu samochodu w Mielcu korzysta właśnie z wypożyczalni samochodów F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów.

Lista samochodów oraz ceny na stronie internetowej firmy, zobacz cennik wynajmu gdzie wynajmuje samochody tania wypożyczalnia Mielec na stacji MAX. Przekonaj się jak atrakcyjną ofertę przygotowaliśmy i skorzystaj z dostępnych pojazdów. Długoterminowy najem to rabaty dla klientów. Dla każdego klienta tankowanie na stacji MAX w Mielcu z rabatem! Znajdujemy się na ul. Wolności 75 i zapraszamy osobiście do rezerwacji aut.

F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów
ul. Wolności 75
39-300 Mielec
Wynajem samochodów Mielec Doskonałe usługi car rental dla klientów indywidualnych i biznesowych Nasza firma doskonale znana jest na rynku w transporcie. MaxTrans to głównie transport ale nie tylko. Na terenie miejscowości Mielec w woj. podkarpackim oferujemy usługi związane ze stacją paliw ale również w tym miejscu znajduje się nasza wypożyczalnia samochodów. Usługi nasze w zakresie oferty rent a car charakteryzuje przede wszystkim cena, niska i atrakcyjna oraz warunki współpracy wynajmu. Wynajem aut u nas to pewność stabilnej ceny, sprawdzonych samochodów i dobrej oferty. Dlatego też wiele osób, które mają możliwość z wynajmu samochodu w Mielcu korzysta właśnie z wypożyczalni samochodów F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów. Lista samochodów oraz ceny na stronie internetowej firmy, zobacz cennik wynajmu gdzie wynajmuje samochody tania wypożyczalnia Mielec na stacji MAX. Przekonaj się jak atrakcyjną ofertę przygotowaliśmy i skorzystaj z dostępnych pojazdów. Długoterminowy najem to rabaty dla klientów. Dla każdego klienta tankowanie na stacji MAX w Mielcu z rabatem! Znajdujemy się na ul. Wolności 75 i zapraszamy osobiście do rezerwacji aut. F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów ul. Wolności 75 39-300 Mielec

Koszt dostawy:


Poczta Polska Cena Brak
Kurier Cena Brak
Inne Cena Brak
Przesyłka za pobraniem Cena Brak

Formy płatności:

Brak określonych płatności
Sprzedający pokrywa koszt dostawy
Gwarancja towaru: NIE
Termin zapłaty: 14 Dni

Kontakt

miejscowość: Mielec;
województwo: Podkarpackie;
tel.: 792 051 510;

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl