Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty


Transport Polska Słowacja i Austria oraz spedycja

Wyświetleń: 220
2021-11-23
kategoria: Transport - Logistyka;
Dodaj do schowka

Cena: do uzgodnienia

Opis:

Międzynarodowy transport drogowy towarów

Oferujemy transport z Polski na Słowację oraz Węgry, Austria i inne kraje południowej Europy.

Usługi związane z transportem, które oferuje firma F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów to rzetelna realizacja powierzonych zleceń na transport towarów.

Dynamiczna i kompetentna firma realizuje różnego rodzaju zlecenia na transport towarów zarówno krajowy jak również międzynarodowy. Polecamy do Państwa dyspozycji nasze samochody, kierowców oraz spedycję i spedytorów w celu szybkiego, bezpiecznego zrealizowania przewozów.

Transport i usługi głównie realizowane do takich krajów jak Węgry, Ukraina, Austria, Słowacja a także transport drogowy z Polski do Anglii i Anglia. Poza transportem także spedycja i flota własna oraz partnerska. Dlatego firma nasza posiada większość pojazdów dostosowanych do przewozu towarów. Są to busy towarowe, ciężarówki z windą, inne samochody ciężarowe w tym ciężarówki z naczepami, firanki, zestawy drogowe w tym zestawy o powiększonej kubaturze tandem i jumbo.

F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów
ul. Wolności 75
39-300 Mielec
Międzynarodowy transport drogowy towarów Oferujemy transport z Polski na Słowację oraz Węgry, Austria i inne kraje południowej Europy. Usługi związane z transportem, które oferuje firma F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów to rzetelna realizacja powierzonych zleceń na transport towarów. Dynamiczna i kompetentna firma realizuje różnego rodzaju zlecenia na transport towarów zarówno krajowy jak również międzynarodowy. Polecamy do Państwa dyspozycji nasze samochody, kierowców oraz spedycję i spedytorów w celu szybkiego, bezpiecznego zrealizowania przewozów. Transport i usługi głównie realizowane do takich krajów jak Węgry, Ukraina, Austria, Słowacja a także transport drogowy z Polski do Anglii i Anglia. Poza transportem także spedycja i flota własna oraz partnerska. Dlatego firma nasza posiada większość pojazdów dostosowanych do przewozu towarów. Są to busy towarowe, ciężarówki z windą, inne samochody ciężarowe w tym ciężarówki z naczepami, firanki, zestawy drogowe w tym zestawy o powiększonej kubaturze tandem i jumbo. F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów ul. Wolności 75 39-300 Mielec

Koszt dostawy:


Poczta Polska Cena Brak
Kurier Cena Brak
Inne Cena Brak
Przesyłka za pobraniem Cena Brak

Formy płatności:

Brak określonych płatności
Sprzedający pokrywa koszt dostawy
Gwarancja towaru: NIE
Termin zapłaty: 14 Dni

Kontakt

miejscowość: Mielec;
województwo: Podkarpackie;
tel.: 17 583 02 79;

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl