Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty


Regeneracja turbosprężarek Mielec (wysyłka)

Wyświetleń: 256
2021-11-21
kategoria: Motoryzacja;
Dodaj do schowka

Cena: 0

Opis:

Oferujemy Państwu turbosprężarki wysokiej jakości

Firma nasza świadczy usługi związane z ich naprawą. Profesjonalna, sprawdzona, tania objęta gwarancją regeneracja turbin

Jeżeli Twoje turbo odmówiło posłuszeństwa zapraszamy! Posiadamy wyjątkowo precyzyjny sprzęt do diagnostyki usterek, testowania turbosprężarek po złożeniu a także maszyny i urządzenia umożliwiające nam regenerację turbin ze zmienną geometrią i sterownikami. Turbosprężarki Mielec to właśnie  w tej miejscowości znajduje się nasza firma. Realizujemy usługi na miejscu ale również możliwa wysyłka.

Poza regeneracją także wymiana, skup, sprzedaż turbosprężarek z gwarancją. Wszystkie nasze produkty i usługi obejmuje gwarancja. Stosujemy wysokiej klasy renomowane części i podzespoły do regeneracji. Regeneracja turbin to piaskowanie podwójne, wymiana podzespołów, doważanie wirnika, montaż, test i symulacja pracy w układzie symulującym obroty do 200tys/obr na min. To dzięki temu mamy pewność, że Państwa turbo jest sprawne i dobre.

Jeżeli myślisz regeneracja i Mielec na pewno chodzi o turbosprężarki z MR Radka. Firma nasza bowiem zyskała ogólnopolską sławę wśród fanów motoryzacji ze względu na oferowaną jakość. Jakość turbin, które oferujemy to wieloletnie doświadczenie specjalistów z naszej firmy oraz doskonały, precyzyjny sprzęt. Dlatego jeżeli chcą Państwo aby regenerowana turbina służyła jeszcze długo - możliwa również wysyłka! Lub zapraszamy osobiście do naszej firmy.

MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki
ul. Polna 3b
39-300 Mielec
Oferujemy Państwu turbosprężarki wysokiej jakości Firma nasza świadczy usługi związane z ich naprawą. Profesjonalna, sprawdzona, tania objęta gwarancją regeneracja turbin Jeżeli Twoje turbo odmówiło posłuszeństwa zapraszamy! Posiadamy wyjątkowo precyzyjny sprzęt do diagnostyki usterek, testowania turbosprężarek po złożeniu a także maszyny i urządzenia umożliwiające nam regenerację turbin ze zmienną geometrią i sterownikami. Turbosprężarki Mielec to właśnie  w tej miejscowości znajduje się nasza firma. Realizujemy usługi na miejscu ale również możliwa wysyłka. Poza regeneracją także wymiana, skup, sprzedaż turbosprężarek z gwarancją. Wszystkie nasze produkty i usługi obejmuje gwarancja. Stosujemy wysokiej klasy renomowane części i podzespoły do regeneracji. Regeneracja turbin to piaskowanie podwójne, wymiana podzespołów, doważanie wirnika, montaż, test i symulacja pracy w układzie symulującym obroty do 200tys/obr na min. To dzięki temu mamy pewność, że Państwa turbo jest sprawne i dobre. Jeżeli myślisz regeneracja i Mielec na pewno chodzi o turbosprężarki z MR Radka. Firma nasza bowiem zyskała ogólnopolską sławę wśród fanów motoryzacji ze względu na oferowaną jakość. Jakość turbin, które oferujemy to wieloletnie doświadczenie specjalistów z naszej firmy oraz doskonały, precyzyjny sprzęt. Dlatego jeżeli chcą Państwo aby regenerowana turbina służyła jeszcze długo - możliwa również wysyłka! Lub zapraszamy osobiście do naszej firmy. MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki ul. Polna 3b 39-300 Mielec

Koszt dostawy:


Poczta Polska Cena Brak
Kurier Cena Brak
Inne Cena Brak
Przesyłka za pobraniem Cena Brak

Formy płatności:

Brak określonych płatności
Sprzedający pokrywa koszt dostawy
Gwarancja towaru: NIE
Termin zapłaty: 14 Dni

Kontakt

miejscowość: Mielec;
województwo: Podkarpackie;
tel.: 609 141 806;

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl