Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty


Przepiękna kolekcja znaczków pocztowych-cały świat

Wyświetleń: 9
2021-10-12
kategoria: Antyki - Sztuka - Kolekcje;
Dodaj do schowka

Cena: 500 zł

(0 sprzedanych)

Dostępnych 1 z 1 szt.

Cena kup teraz: 500 zł

O mnie: Arturczik (0)
Do końca: 24 dni czw 11 lis 2021 16:47:23

Opis:

Witam,
mam do sprzedania przepiękną kolekcję znaczków pocztowych z całego świata, jest ich ponad 2000 sztuk ( serie, stęplowane, niestęplowane ). Dla kogoś kto chce zacząć przygodę z filatelistyką lub dla kogoś kto już się tym zajmuje jest to niesamowita okazja. Znaczki są z takich państw jak Polska, ZSRR, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Włochy, Ukraina, Meksyk, Canada, Austria, Dania, Senegal, Australia, Nowa Zelandia, Mauretania, Watykan, Rwanda, Bułgaria, Cuba, Bułgaria, Wietnam i wielu innych.
Klaserów jest 8 sztuk o rozmiarach:
2 format A4 ( 10 kart i 6 kart ),
2 format B5 ( oba po 10 kart każdy ) i
4 o formacie zbliżonym do B6 ( 10 kart, 5 kart, 4 karty i 2 karty ).
Interesuje mnie sprzedaż tylko całości i oczywiście jest możliwość negocjacji, ale rozsądnej i przemyślanej. Dla poważnie zainteresowanych osób mam też gratis w postaci książek dotyczących filatelistyki.
Przesyłka na koszt kupującego. Po więcej informacji, zdjęć zapraszam na priv.
Czekam na kontakt i pozdrawiam Artur
Witam, mam do sprzedania przepiękną kolekcję znaczków pocztowych z całego świata, jest ich ponad 2000 sztuk ( serie, stęplowane, niestęplowane ). Dla kogoś kto chce zacząć przygodę z filatelistyką lub dla kogoś kto już się tym zajmuje jest to niesamowita okazja. Znaczki są z takich państw jak Polska, ZSRR, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Włochy, Ukraina, Meksyk, Canada, Austria, Dania, Senegal, Australia, Nowa Zelandia, Mauretania, Watykan, Rwanda, Bułgaria, Cuba, Bułgaria, Wietnam i wielu innych. Klaserów jest 8 sztuk o rozmiarach: 2 format A4 ( 10 kart i 6 kart ), 2 format B5 ( oba po 10 kart każdy ) i 4 o formacie zbliżonym do B6 ( 10 kart, 5 kart, 4 karty i 2 karty ). Interesuje mnie sprzedaż tylko całości i oczywiście jest możliwość negocjacji, ale rozsądnej i przemyślanej. Dla poważnie zainteresowanych osób mam też gratis w postaci książek dotyczących filatelistyki. Przesyłka na koszt kupującego. Po więcej informacji, zdjęć zapraszam na priv. Czekam na kontakt i pozdrawiam Artur

Koszt dostawy:

  • Poczta Polska: 20 zł
  • Kurier: 20 zł
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: TAK

Formy płatności:

Płatność przy odbiorze
1
Kupujący pokrywa koszt dostawy
Gwarancja towaru: NIE
Termin zapłaty: 7 Dni

Kontakt

sprzedawca: Arturczik (0);
miejscowość: Zielona Góra;
województwo: Lubuskie;
tel.: 667978514;

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl