Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty


FALK Jeździk Racing Czerwony Szerokie Koła od 2 Lat

Wyświetleń: 22
2023-11-16
kategoria: Zabawki - Gry;
Dodaj do schowka

Cena: 208.96 zł

(0 sprzedanych)

Dostępnych 4 z 4 szt.

O mnie: SmarT (0)
Do końca: -9 dni czw 30 lis 2023 11:20:09

Opis:

Motorek Biegowy od francuskiej firmy produkującej jeździki Falk to idealna propozycja na prezent dla dziecka od 2 roku życia. Piękna grafika i bardzo realistyczny wygląd sprawi wiele radości małym pociechom. Jeździk został wyposażony w duże koła, które sprawdzą się doskonale na różnych powierzchniach. Przednie kółko jest skrętne dla wygodniejszego prowadzenia i skręcania.

Charakterystyka:.

  • - Przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia,
  • - Maksymalne obciążenie jeździka wynosi 30kg,
  • - Wykonany z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na działanie warunków atmosferycznych,
  • - Ergonomiczny wygląd sprawia, że jazda jest komfortowa,
  • - Dzięki szerokim kołom pojazd jest stabilny,

Falk jest czołowym europejskim producentem wysokiej jakości pojazdów na pedały. W ofercie firmy znajdują się między innymi traktory na licencji takich marek jak Claas, Renault, McCormick, Kubota, Case IH i innych. Wszystkie pojazdy produkowane są we Francji z wysokiej jakości materiałów.

Motorek Biegowy od francuskiej firmy produkującej jeździki Falk to idealna propozycja na prezent dla dziecka od 2 roku życia. Piękna grafika i bardzo realistyczny wygląd sprawi wiele radości małym pociechom. Jeździk został wyposażony w duże koła, które sprawdzą się doskonale na różnych powierzchniach. Przednie kółko jest skrętne dla wygodniejszego prowadzenia i skręcania. Charakterystyka:. - Przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia, - Maksymalne obciążenie jeździka wynosi 30kg, - Wykonany z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na działanie warunków atmosferycznych, - Ergonomiczny wygląd sprawia, że jazda jest komfortowa, - Dzięki szerokim kołom pojazd jest stabilny, Falk jest czołowym europejskim producentem wysokiej jakości pojazdów na pedały. W ofercie firmy znajdują się między innymi traktory na licencji takich marek jak Claas, Renault, McCormick, Kubota, Case IH i innych. Wszystkie pojazdy produkowane są we Francji z wysokiej jakości materiałów.

Koszt dostawy:

  • Kurier: 25 zł
  • Przesyłka za pobraniem: 65 zł
  • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: TAK

Formy płatności:

Wpłata na konto bankowe
Płatność przy odbiorze
Kupujący pokrywa koszt dostawy
Gwarancja towaru: TAK
Termin zapłaty: 7 Dni

Kontakt

sprzedawca: SmarT (0);

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl