Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe - Aukcyjnie.pl
Koszyk jest pusty


TOOKY TOY Drewniane Puzzle Montessori Świat Morza Rybki Żółwik Kształty

Wyświetleń: 20
2023-11-16
kategoria: Zabawki - Gry;
Dodaj do schowka

Cena: 29.67 zł

(0 sprzedanych)

Dostępnych 5 z 5 szt.

O mnie: SmarT (0)
Do końca: -9 dni czw 30 lis 2023 15:00:19

Opis:

Drewniane Puzzle Świat Morza od TOOKY TOY dla dzieci od 12 miesiąca życia to bardzo ładnie wykonana układanka, która jest idealnym rozwiązaniem do domu czy przedszkola. Składa się z planszy oraz 7 elementów tematycznych, które należy do niej zamontować. Na drewnianej podstawce znajdują się wgłębienia, które swoim kształtem odpowiadają kolorowym puzzlom. Całość wykonana została z drewna, pomalowana bezpiecznymi dla dziecka farbami, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.

Charakterystyka:

 • - puzzle marki Tooky Toy o motywie Świat Morza to świetna zabawka dla dzieci w wieku od 12 miesiąca życia,
 • - zestaw zawiera: tablicę z wgłębieniami i 7 elementów przedstawiających podwodne zwierzęta,
 • - gdy wszystkie fragmenty zostaną umieszczone w odpowiednich miejscach, otrzymasz cały obrazek,
 • - zabawka nie posiada ostrych krawędzi i wykonana jest z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci i środowiska,
 • - pomalowana nietoksycznymi farbami.

Zabawka rozwija: 

 • - wyobraźnię,
 • - zdolności manualne,
 • - zdolności poznawcze,
 • - umiejętność logicznego myślenia.

Tooky Toy to firma produkująca drewniane zabawki dla dzieci, obecna na rynku od 2004 roku. Kilkanaście lat doświadczenia w branży to gwarancja wysokiej jakości produktów, wytwarzanych z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Zabawki Tooky Toy posiadają liczne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo tych ekologicznych produktów. Dobrze wygładzone, wolne od drzazg i ostrych krawędzi zabawki, pokryte są wyłącznie bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami, barwnikami i lakierami. To wszystko sprawia, że zabawki Tooky Toy są uwielbiane przez dzieci i doceniane przez rodziców na całym świecie.

Drewniane Puzzle Świat Morza od TOOKY TOY dla dzieci od 12 miesiąca życia to bardzo ładnie wykonana układanka, która jest idealnym rozwiązaniem do domu czy przedszkola. Składa się z planszy oraz 7 elementów tematycznych, które należy do niej zamontować. Na drewnianej podstawce znajdują się wgłębienia, które swoim kształtem odpowiadają kolorowym puzzlom. Całość wykonana została z drewna, pomalowana bezpiecznymi dla dziecka farbami, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy. Charakterystyka: - puzzle marki Tooky Toy o motywie Świat Morza to świetna zabawka dla dzieci w wieku od 12 miesiąca życia, - zestaw zawiera: tablicę z wgłębieniami i 7 elementów przedstawiających podwodne zwierzęta, - gdy wszystkie fragmenty zostaną umieszczone w odpowiednich miejscach, otrzymasz cały obrazek, - zabawka nie posiada ostrych krawędzi i wykonana jest z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci i środowiska, - pomalowana nietoksycznymi farbami. Zabawka rozwija:  - wyobraźnię, - zdolności manualne, - zdolności poznawcze, - umiejętność logicznego myślenia. Tooky Toy to firma produkująca drewniane zabawki dla dzieci, obecna na rynku od 2004 roku. Kilkanaście lat doświadczenia w branży to gwarancja wysokiej jakości produktów, wytwarzanych z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Zabawki Tooky Toy posiadają liczne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo tych ekologicznych produktów. Dobrze wygładzone, wolne od drzazg i ostrych krawędzi zabawki, pokryte są wyłącznie bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami, barwnikami i lakierami. To wszystko sprawia, że zabawki Tooky Toy są uwielbiane przez dzieci i doceniane przez rodziców na całym świecie.

Koszt dostawy:

 • Kurier: 25 zł
 • Przesyłka za pobraniem: 65 zł
 • Koszt zwrotu towarów na koszt kupującego: TAK

Formy płatności:

Wpłata na konto bankowe
Płatność przy odbiorze
Kupujący pokrywa koszt dostawy
Gwarancja towaru: TAK
Termin zapłaty: 7 Dni

Kontakt

sprzedawca: SmarT (0);

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:Modyfikacje i rozbudowa Aukcyjnie.pl